У червні на Черкащині найбільше подешевшали яйця, фрукти та овочі

У червні на Черкащині найбільше подешевшали яйця, фрукти та овочі Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що індекс споживчих цін у червні 2017 р. до попереднього місяця по Черкаській області становив 101,8%.

На споживчому ринку в червні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 3,6%. Найбільше (на 28–20,2%) подешевшали яйця, фрукти та овочі.

На 4–0,5% підвищилися ціни на м’ясо та м’ясопродукти, сало, рис, цукор. Водночас на 6,1–0,6% стали дешевшими гречані крупи, риба та продукти з риби, молоко та молокопродукти, маргарин.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 2,2%, у т.ч. тютюнові вироби – на 4,7%, алкогольні напої – на 0,6%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,4% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 6,2%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,4%, що викликано подорожчанням послуг санаторно-курортних установ (на 2,9%) та фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання (на 0,5%).

Зниження цін на транспорт у цілому на 0,3% пов’язано переважно із здешевленням палива та мастил на 1,5% та перевезень залізничним пасажирським транспортом – на 1,4%. Разом з тим, на 2,1% подорожчали автомобілі.

Ціни у сфері відпочинку та культури підвищилися на 1,6% в основному через подорожчання плати за кабельне телебачення на 5,9%, туристичних послуг – на 3%, аудіотехніки, фотоапаратури та обладнання для обробки інформації – на 1,4%.

Послуги ресторанів та готелів зросли в ціні на 1%.
14.07.2017 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter