Тулуб рекламує форум "Черкащина інвестиційна" - це важливіше, ніж 50 тисяч хасидів в Умані

Тулуб рекламує форум "Черкащина інвестиційна" - це важливіше, ніж 50 тисяч хасидів в УманіІнвестиційний форум «Черкащина інвестиційна» проходитиме 20-21 вересня у Черкасах на території Спортивного комплексу «Селена». Форум презентуватиме промисловий потенціал регіону та сприятиме налагодженню тісних контактів ділових кіл Черкаської області з топ-менеджментом інвестиційних фондів, транснаціональних корпорацій, посольств іноземних держав і міжнародних організацій. У заході візьмуть участь більше 30-ти підприємств області, розповіли в обласній державній адміністрації.

Форум «Черкащина інвестиційна» - це захід Всеукраїнського масштабу, адже до участі у форумі долучилися також представники Кабінету Міністрів України, зокрема: Міністр аграрної політики та продовольства України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Міністр екології та природних ресурсів України, Міністр енергетики та вугільної промисловості України, Міністр промислової політики України.
Свою участь у форумі підтвердили також Надзвичайний і Повноважний Посол Франції, Грузії, Королівства Бельгії, Азербайджану, Молдови та Білорусії в Україні. Свою участь підтвердили делегації з Америки, Італії, Бельгії, Ізраїлю, В'єтнаму, Нігерії та багато інших.

В обласній державній адміністрації вважають, що Інвестиційний форум стане найважливішою подією вересня для Черкащини. Проведення Форуму дозволить активізувати міжнародні зв’язки та залучити інвестиції до економіки регіону, прогнозують в ОДА.

Довідка: У рамках форуму заплановані круглі столи на теми:
- «Інвестиційний потенціал агропромислового комплексу Черкащини»;
- «Інвестиційний потенціал туристичного комплексу Черкащини»;
- «Інвестиційна привабливість регіону: промисловість, альтернативна енергетика».
12.09.2012 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter