Микола Бондаренко: Дії керівництва департаменту освіти Черкаської міськради вважаю махровою корупцією

Екс-депутат Чекраської міськради Микола Бондаренко звинувачує в корупційних діях керівників департаменту освіти Черкаської міськради. Про це він написав на ФБ.

- У 2020 році у Києві відбудеться чемпіонат з гімнастики.

А в липні 2017 в Черкасах закінчилася друга серія купівлі Департаментом освіти ЧМР спортивного обладнання для дітей спортивної школи «Спартак». Закінчилася новою поразкою для дітей.

Як я вже писав, перша спроба придбати обладнання провалилася. Департамент виписав умови тендеру під «свого» постачальника, тому дві компанії які прийняли участь у тендері виявилися пов’язані спільним власником і були дискваліфіковані.

Під час другої спроби перемогу у тендері здобула ФОП Бондаренко Н.А., яка запропонувала аналогічний товар з усіма необхідними європейськими сертифікатами при цьому з економією для бюджету у 364 830 грн. Департамент спробував скасувати тендер використовуючи тренерів Спортивної школи, які в очі ні разу не бачили запропоноване обладнання, але в захльоб почали розповідати що на ньому діти обов’язково стануть каліками, а от на тому, від потрібного постачальника, гарантовано ні.

Ок. Переможець тендеру ФОП Бондаренко Н.А. надає офіційного листа про те що гарантує поставити обладнання якого так прагнуть вчителі «Спартака».
У відповідь Департамент освіти скасовує тендер взагалі. Не підписуючи договір навіть по лотам які на 100% відповідали заявці департаменту. Підстава: «відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів». До цього в мене ще були якісь надії що Департамент освіти і спортивна школа хоче отримати обладнання. Зараз же я не бачу інших підстав для скасування тендеру крім махрової корупції.

Думаю буде ще третя спроба. Якщо їм все вдасться то збитки міського бюджету будуть не менше 300 тис. Прикладу всі сили щоб черговий тендер відбувся законно, чесно, прозоро і максимально конкурентно. Також вважаю потрібним перевірити законність і підстави попереднього рішення Департаменту освіти про скасування процедури. Другий рік діти чекають обладнання.

Чи дочекаються з такими керманичами?
06.07.2017 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter