Тулуб: за перше півріччя бюджетні надходження від підприємців області зросли на третину

Тулуб: за перше півріччя бюджетні надходження від підприємців області зросли на третину - Підприємництво – окремий і особливий напрямок економіки Черкащини, у якому задіяно майже 60 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності. У цілому ж там працює близько 200 тисяч людей, – зазначив під час прес-конференції голова облдержадміністрації Сергій Тулуб.
Для поліпшення умов роботи підприємців проведено прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування (за результатами перегляду всі рішення, що не відповідали принципам державної регуляторної політики (а це понад 1,5 тис.) скасовано або до них внесено відповідні зміни); забезпечено роботу 26 дозвільних центрів, метою діяльності яких є спрощення дозвільно-погоджувальних процедур для суб’єктів господарювання тощо.
Було створено громадську раду при облдержадміністрації, яка сприяє спільній роботі підприємців і влади.
Проведено розширену нараду з питань зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на малий і середній бізнес. Як результат, кількість перевірок правоохоронними органами суб’єктів господарювання вже зменшилася на 35 відсотків, порівняно з відповідним періодом минулого року.
А найголовніше – з початку року створено 11,5 тисяч робочих місць, що становить 71% нових робочих місць у всіх галузях економіки.
Що це дає для держави і області? Лише протягом січня – липня 2012 року надходження до бюджету від діяльності підприємців досягли 285 млн. гривень, що на 32% більше, ніж за відповідний період 2011 року, – наголосив Сергій Тулуб. Про це повідомили в Черкаській ОДА.
03.09.2012 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter