Тулуб: закупівельна ціна на молоко для черкаських селян зросте до 2 грн. 20 коп. за літр

Тулуб: закупівельна ціна на молоко для черкаських селян зросте до 2 грн. 20 коп. за літр Закупівельна ціна на молоко для селян Черкащини зросте до 2 гривень 20 копійок. Відповідну постанову Уряду озвучив під час зустрічі з директорами молокопереробних підприємств голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.
«Я особисто щотижня буду перевіряти як виконується постанова Уряду, що вже зроблено та які ще існують проблеми. Все це необхідно для того, щоб ми разом знайшли шляхи допомоги черкащанам», – підкреслив очільник області.
За словами Сергія Тулуба, розв’язання цієї проблеми є як ніколи на часі, адже виробництвом молока займається більше 180 господарств області, а на фермах працює майже 6 тисяч селян.
«Більше 50 тисяч домогосподарств утримують корів у власному користуванні і вироблене молоко для них є головною статтею доходу, тому ми не можемо стояти осторонь цієї проблеми», – додав Сергій Борисович.
Незважаючи на Урядову постанову, очільник області звернувся до присутніх з ініціативою підняття закупівельної ціни на молоко ще на 20 копійок - до 2 грн. 40 коп.
Під час наради також було озвучено пропозиції щодо побудови спільного державно-приватного підприємства; створення підприємства, яке б усунуло посередників між виробниками і переробниками молока; створення центрів логістики; трансляції соціальної реклами тощо, розповіли в обласній державній адміністрації.
03.09.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter