Аптечні заклади комунального підприємства «Фармація» спрацювали прибутково

Аптечні заклади комунального підприємства «Фармація» спрацювали прибутково Днями відбулося обговорення підсумків фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності за І півріччя 2012 року, розповіли у черкаській обласній раді. Окрему увагу було приділено діяльності закладів аптечної мережі та безпосередньо комунального підприємства «Фармація», до складу якого входить 15 аптек (м. Черкаси, м. Сміла, м. Умань, м. Корсунь-Шевченківський, смт Вільшана Городищенського району), Черкаська та Уманська аптечні бази, а також 25 аптечних пунктів. Про роботу підприємства у звітному періоді поінформував його генеральний директор Олег Борисенко.
Загалом основним видом діяльності ЧОКП «Фармація» є оптова та роздрібна реалізація лікарських засобів та виробів медичного призначення. Крім того, окремі аптеки мережі мають ліцензії на виготовлення лікарських форм.
Як відзначив Олег Валентинович, за I півріччя 2012 року підприємством були відкриті 10 аптечних пунктів «Медичний кошик»: при Уманській, Жашківській, Монастирищенській, Христинівській, Чигиринській, Драбівській та Корсунь-Шевченківській центральних районних лікарнях, при Черкаському обласному психоневрологічному диспансері, а також два аптечні пункти при міській лікарні та міській поліклініці у м. Сміла. На сьогоднішній день підприємство отримало ліцензії на відкриття нових аптечних пунктів.
За результатами роботи за I півріччя 2012 року дохід від реалізації лікарських засобів та виробів медичного призначення складає 62985 тис. грн., що на 36% більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Згідно показників фінансового плану, дохід від реалізації перевиконаний на 17,3%.
За словами генерального директора, фактична націнка при реалізації лікарських засобів та виробів медичного призначення через мережу аптек та аптечних пунктів за звітний період складає в середньому 16%, аптечних баз – 8%.
у зв’язку з відкриттям нових аптечних пунктів облікова чисельність штатних працівників станом на 1 липня 2012 року зросла до 227 осіб. А середньомісячна заробітна плата в I півріччі 2012 року на одного працівника становить 3444 грн.
Окрім того, Олег Валентинович відзначив досить високий рівень прибутку за I півріччя 2012 року, який пояснюється значним збільшенням доходу від реалізації товарів. Серед факторів, які вплинули на зростання обсягу реалізації товарів, він, зокрема, відзначає розвиток мережі; зменшення закупівельної ціни, що привело до зменшення роздрібної ціни; конкурентоспроможність цін та збільшення асортименту товару.
23.08.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter