У Черкасах вже працює новий асфальтний завод

У Черкасах вже працює новий асфальтний заводУ Черкасах запустили в роботу нове обладнання на асфальтному заводі. Учора, 22 серпня, на цьому устаткуванні була випущена перша партія асфальту, повідомив офіційний портал черкаської міської ради. Черкаський асфальт - це суміш найвищої якості завдяки повністю автоматизованій системі виробництва та контролю на всіх етапах. Перший асфальт спрямували на ямковий ремонт вул. Бидгощської. Надалі після проведення усіх лабораторних досліджень його використовуватимуть при капітальному ремонті доріг.

Обладнання, встановлене на асфальтному заводі, вітчизняного виробництва. Його привезли із Кременчука. Аналоги таких заводів встановлені в країнах Європи, Росії, Казахстані.
— Потужність нового заводу 130 тонн асфальту за годину або 1000 тонн за зміну. Тут можна виготовляти як звичайний асфальт, так і щебенево-мастильний асфальтобетон. ЩМА якраз покриватимуть вулиці, які потрапляють під капітальний ремонт за кошти від муніципальних облігацій, — розповів директор ПрАТ «АБЗ» Олександр Густельов.
Усі роботи з виготовлення асфальту автоматизовані. Жодного втручання людини. В автоматичному режимі контролюється подача асфальту, бітуму, емульсій. Готову ж продукцію відбирають на лабораторні дослідження. На підприємстві діє власна лабораторія, яка перевіряє продукцію на необхідний вміст бітуму, щебеню, добавок тощо. Якщо будуть помічені відхилення, тоді вносяться зміни до комп’ютерної програми, яка слідкує за роботою заводу.
23.08.2012 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter