Підприємці з Нової Зеландії інвестуватимуть у розвиток молочного скотарства Черкаського району

Підприємці з Нової Зеландії інвестуватимуть у розвиток молочного скотарства Черкаського районуЧеркаський район розвиватиме молочне скотарство разом з Новою Зеландією, реалізуючи інвестиційний проект щодо нарощування поголів’я великої рогатої худоби та обсягів виробництва молока. Про це було домовлено під час зустрічі голови райдержадміністрації Євгена Влізла з новозеландським інвестором Філіпом Паркером, який представляв товариство «Молоко Черкащини», повідомляють у Черкаській РДА.
У переговорах також взяли участь голова районної ради Микола Смірнов та голова громадської ради, колишній очільник району Микола Чепурний.
Під час зустрічі Євген Влізло презентував інвестиційний потенціал району, акцентувавши на перспективних пропозиціях. Новозеландську сторону найбільше зацікавили землі у селах Тубільці, Первомайське та Хрещатик, а також недобудований свинокомплекс. У перспективі його планують переобладнати на корівник. Наразі триває купівля будівель.
У пріоритеті проекту, як розповіли представники іноземної делегації, – розвиток молочного скотарства голштинофризької породи. Худобу імпортуватимуть з Голландії. Передбачається довгострокове інвестування для розвитку пасовиськ та полів під засів. Уже навесні іноземці планують розпочати обробку ґрунту та ремонтні роботи приміщень, а восени завезти худобу, кількість якої у проекті за чотири роки зросте до 3 тисяч голів. Від корови середньорічний надій, за попередніми даними, має складати близько 8,5 кг молока на добу.
– ТОВ «Молоко Черкащини» разом із компанією-засновницею «Степпленнд Агрі» зацікавлені в отриманні довгострокової оренди сільськогосподарських угідь. Нашим завданням є покращення рівня їх використання та продуктивності завдяки використанню інноваційних аграрних та сільськогосподарських технологій, внесення найкращих якісних добрив для вирощування нашим коровам необхідних кормів, – повідомив керівник делегації Філіп Паркер.
03.02.2012 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter