Інвестиційний клімат на Черкащині покращується - керівники підприємств

Інвестиційний клімат на Черкащині покращується - керівники підприємствКерівники державної податкової інспекції у м. Черкасах та державної податкової служби у Черкаській області днями провели засідання «круглого» столу з керівниками 10 підприємств міста, які мають іноземних інвесторів.Темою дискусії стали питання інвестиційного клімату в Україні та, зокрема, на Черкащині та впливу податкової політики на суспільні процеси в державі.

Голова ДПС у Черкаській області Петро Хукаленко відзначив, що податкова служба Черкащини зацікавлена у покращенні інвестиційної привабливості регіону, наслідком якої є не лише вливання додаткових коштів в економіку області, але й – створення нових робочих місць.

“Сьогодні триває зміна філософії у роботі податкових органів – від фіскальної до сервісної служби, - наголосив Петро Хукаленко, - в процесі якого ми намагаємось забезпечити платників податків якомога більшою кількістю якісних сервісів та послуг”. “Швидка податкова допомога”, 22 Центри обслуговування платників податків, “Гостьовий комп’ютер”, “Щоденні он-лайн консультації”, “Консультації по СКАЙПу”, Центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису – перелік основних сервісів, які на сьогодні безкоштовно надаються податковими інспекціями регіону.

10 найбільших підприємств області з іноземними інвестиціями зареєстровані саме у місті Черкаси.

«Сервіси, які реалізуються податковою службою м. Черкаси, надають інвесторам впевненість в тому, що вони завжди отримають якісні консультації, своєчасне та в повному обсязі відшкодування ПДВ, що дозволить підприємствам з іноземними інвестиціями проводити модернізацію і нарощування основних фондів», - зазначив начальник ДПІ у м. Черкасах Ігор Порубай.

За словами Ігоря Порубая, підприємствам Черкащини вже відшкодовано грошовими коштами на рахунки платників податків 228,2 млн. грн. ПДВ, з цієї суми 95% коштів отримали саме експортери.

Присутні керівники підприємств зазначили, що інвестиційний клімат в області є доволі привабливим.

За результатами засідання зібрані пропозиції щодо вдосконалення окремих норм податкового законодавства в частині оподаткування інвестиційної діяльності, які будуть узагальнені та направлені до ДПС України.
17.08.2012 09:42
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter