Директор черкаського ПП ухилився від сплати близько 3 млн. грн. податків

Директор черкаського ПП ухилився від сплати близько 3 млн. грн. податківСпівробітники головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Черкасах викрили податкові махінації директора одного з черкаських підприємств, яке здійснює діяльність на ринку торгівлі зерновими.
Як інформують у ДПС області, у ході перевірки встановлено, що впродовж 2011-2012рр. директор підприємства з метою незаконного формування податкового кредиту уклав не дійсні угоди з низкою фірм-одноденок про нібито поставку товарів та надання послуг.
Як з’ясувалося, підприємства, з якими сформовано податковий кредит, мають ознаки фіктивності, адже за місцем реєстрації їх не виявлено, основні фонди, виробничі потужності та трудові ресурси у них відсутні. Відповідно жодних товарів та послуг черкаському підприємству вони надавати не могли.
Внаслідок незаконних дій підприємство ухилилося від сплати податків на суму близько 3 млн.грн.
Стосовно директора підприємства порушено кримінальну справу за фактом умисного ухилення від сплати податків за ч.3 ст. 212 КК України. Вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків.
26.07.2012 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter