Рябцев благословив створення на Черкащині підприємств з вирощування кошерних продуктів

Рябцев благословив створення на Черкащині підприємств з вирощування кошерних продуктів За інформацією Черкаської ОДА, Останній місяць зими обласна влада розпочала засіданням робочої групи з питань розвитку Черкаської області й міста Умані.
Нараду провів перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Рябцев.
Нагадаємо, що 24 січня відбувся візит делегації ізраїльських спеціалістів на чолі з Алексом Віжніцером на Черкащину. Ізраїльські гості відвідали Умань, де ознайомилися з проектами, запропонованими для реалізації.
За словами Сергія Рябцева, ізраїльська сторона внесла пропозицію, що Черкащина має стати пілотною областю з комплексної реалізації інфраструктурних проектів із залученням ізраїльських інвесторів і подальшим поширенням досвіду в інших регіонах України.
«А реалізацією проектів на міждержавному рівні керуватиме спільна українсько-ізраїльська робоча група», – наголосив Сергій Віталійович.
Детально розглянуто, зокрема, проблеми будівництва житлових комплексів та «мікромістечка» модульного типу на 2,5–4 тис. осіб, створення на території Черкаської області підприємств для вирощування й реалізації кошерних продуктів, створення «Сучасного медичного центру» для поліпшення медичної допомоги паломникам і уманцям. Крім того, приділено увагу й комплексному забезпеченню питною водою, спорудженню сміттєпереробних заводів, будівництву й реконструкції автомобільних доріг. Проаналізовано пропозицію створити «Автотранспортне підприємство» в м. Умані для внутрішньоміських перевезень.
Сергій Рябцев наголосив на потребі виконання поставлених завдань у найстисліші терміни й на тому, що всю роботу, яку вже виконала українська сторона мають підтримати й фахівці з Ізраїлю. «Це дасть змогу нам добре спрацювати вже цього року й закласти підвалини системної роботи в подальші роки», – підкреслив перший заступник голови ОДА.
01.02.2012 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter