У Черкасах - 10 тисяч вкладників МММ

Черкасець 22-річний Андрій Смаглій вирішив вступити до МММ через високі відсотки. Подивився фільм про умови і прочитав книжку. Вніс 500 грн. Через місяць йому на картку прийшли 750 грн. Потім вклав частинами 10 тис. грн.
— Спочатку гроші перевів зі свого рахунку на адміністраторський. А потім віддавав просто в офісі. Ніякої розписки не брав. Великі відсотки заманили. У банку за депозит дають 18 процентів річних, а тут — 40 за місяць. Хоч і ризик великий. Але хочеться заробити, — розповідає телефоном Андрій.
У Черкасах налічують 10 тис. вкладників МММ. В офісі на вул. Дашкевича в центрі міста консультують п'ятеро адміністраторів, віком від 22 до 28 років. Приміщення орендують за 3 тис. грн у місяць власним коштом.
— Ми тут п'ємо чай, спілкуємося. Це — клуб учасників, а не фінансова організація. Не зареєстрована як юридична особа, а існує в інтернеті. Ми не приховуємо, що це — фінансова піраміда. Тут можна як усе отримати, так і втратити. Надаємо інформацію, пояснюємо правила і ризики. Усе це можна побачити на офіційному сайті "МММ-2011" та в куточку учасника в нашому клубі. Рішення про реєстрацію людина приймає добровільно. Якщо в когось немає доступу до мережі, то виїжджаємо додому з ноутбуком, — розказує 28-річний Артем Клименко, він є "тисячником". — За 1,5 року в нас не було жодної скарги чи невиплат. Приток грошей вкладників був удесятеро більший, ніж відтік. Тільки 5 процентів хотіли забрати всі гроші. Решту залишають, щоб працювали в системі.
Артем вклав кілька десятків тисяч гривень. Називати суму відмовляється. У Черкасах із дружиною й донькою винаймають квартиру.
— Дома зізнався через два місяці. Дружина поставилася нормально. Батькам не хотів казати. А недавно вони самі зізналися, що вклали тисячу гривень.

Любов Карнарук Юрій Стригун gazeta.ua
20.07.2012 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter