Держфінінспекція: ревізія виконання бюджету Уманського району виявила порушень на 2 млн. грн.

Держфінінспекція: ревізія виконання бюджету Уманського району виявила порушень на 2 млн. грн. За інформацією прес-службі Держфінінспекції в Черкаській області, фахівці Держфінінспекції під час ревізії виконання бюджету Уманського району виявили порушень на понад 2 млн грн Порушення виявлені як в частині фінансово-господарської діяльності установ, що фінансуються із місцевих бюджетів, так і під час формування та виконання бюджету. Контрольний захід охопив період з 01.01.2008 по 29.02.2012.
Однією з причин фінансових негараздів району є недостатнє врахування можливостей наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. Залишаються невикористаними резерви з наповнення місцевих бюджетів за рахунок передання в оренду земель, що перебувають в адміністративних межах району. Так, протягом ревізійного періоду місцеві бюджети втратили понад 1 млн грн від неповної передачі в оренду земель. Окрім того, ще 600 тис. грн втрачено через нарахування орендної плати за землю за заниженими ставками та використання земель безоплатно.
Встановили ревізори також факти зайвого затвердження та виділення бюджетних коштів розпорядникам на загальну суму 818 тис. гривень. Значну кількість порушень допущено при розрахунках за виконані ремонтні роботи та отримані послуги, а також при нарахуванні заробітної плати.
22.06.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter