Сільгоспвиробники Черкащини втілюють у життя 100-гривневу "пропозицію Бобова"

Сільгоспвиробники Черкащини втілюють у життя 100-гривневу "пропозицію Бобова"  Як інформує в.о. начальника головного управління земельних ресурсів Г. Комликов, на початку квітня нинішнього року в ході обласного науково-виробничого семінару сільгоспвиробникам Черкащини було запропоновано спрямувати кошти, згідно з укладеними угодами, на розвиток сільських територій в обсязі 100 гривень з одного гектара орендованої ріллі. Це дає майже 79 мільйонів гривень, які направлятимуться на будівництво та ремонт дитячих садків, закладів освіти, сільських Будинків культури, налагодження освітлення вулиць, ремонту доріг тощо.
На 11 червня 2012 року укладено вже 1 548 таких угод на 60,1 мільйонів гривень. В середньому по області на 1 гектар орендованої ріллі припадає 85 гривень.
Нагадаємо, що в квітні 2012 року під час науково-виробничого семінару «Науково-організаційні основи проведення весняно-польових робіт в агропромисловому комплексі Черкаської області 2012 року» депутат обласної ради Геннадій Бобов запропонував сільгоспвиробникам в рамках соціальних угод виділяти до сільських бюджетів по 100 грн. за 1 га орендованої землі.
12.06.2012 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter