Майборода: Капремонт Другої дитячої поліклініки в Черкасах не розпочався через те, що переможець тендеру перебуває в стані ліквідації

Депутат Черкаської облради Любов Майборода оприлюднила звернення з приводу зволікання з ремонтом Другої дитячої поліклініки в Черкасах до секретаря міськради Черкас Олександра Радуцького.

Поліклініка обслуговує 14 тисяч дітей Придніпровського району. У той час, як за кошти обласного бюджету - 400 тисяч гривень проведений ремонт фізіотерапевтичного відділення, Черкаська міська рада не вживає заходів по проведенню ремонту.
Шановний Олександре Романовичу!

До мене надійшли чисельні звернення батьків дитячої поліклініки № 2 по вул. Вербовецького, 40 з приводу саботажу проведення ремонтних робіт в поліклініці.

В 2012 році за ініціативою департаменту охорони здоров`я ЧМР була виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення ремонту вартість проекту – 84 тисячі гривень. В 2014 році проведено корегування проекту з пропозицією внести до кошторису ремонт даху поліклініки, вартість проекту – 28 тисяч гривень. Відповідно до чисельних заяв департаменту охорони здоров`я, ремонт дитячої поліклініки № 2 та створення належних умов для обслуговування дітей – є пріоритетним в діяльності департаменту.

31.12.2014 між переможцем тендеру на виконання ремонтних робіт в поліклініці ПП «Технобуднагляд», Черкаською міською дитячою лікарнею та департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради була укладена рамкова угода на проведення капітального ремонту(санація) будівлі дитячої міської поліклініки № 2 на суму 1 790 тисяч гривень.

28 січня 2015 року адміністрацією Черкаської дитячої міської лікарні зареєстрована декларація про початок виконання будівельних робіт.

Проте, станом на 29.05.2015 роботи не розпочаті, виконавець ПП «Технобуднагляд» ухиляється від виконання робіт.

На мої депутатські звернення до Державної фіскальної служби, відділу державних реєстраторів фізичних та юридичних осіб Черкаського міського управління юстиції отримано відповідь:

Учасниками тендеру на проведення ремонту в 2 дитячій поліклініці були 3 підприємства: ПП. «Технобуднагляд» - переможець тендеру, колишній керівник 2008-2013 роки Халай В.С.; конкурент – ПП «Промелектробуд -2000», нинішній власник – Халай В.С., ПП «Будівельна кампанія «Фазіс» - не відповідність документів.

ПП «Технобуднагляд» знаходиться в стадії припинення своєї підприємницької діяльності – заява від 04.03.2015;

3. Найманих працівників ПП «Технобуднагляд» на момент тендеру було заявлено -13 осіб, фактично – 1 особа. Вартість основних засобів на сьогодняшний день – 9300 гривень. Власні транспортні засоби, техніка, обладнання – відсутні.

Шановний Олександре Романовичу! Існує пряма загроза зриву ремонту поліклініки. Відповідно до ст. 13 закону «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас вжити конкретні заходи по проведенню ремонту закладу.

Запрошую Вас прийняти участь в зустрічі з батьками, діти яких обслуговуються в поліклініці. Зустріч відбудеться 03.06.2015 о 12-00 за адресою: вул. Вербовецького, 40. На зустріч запрошені депутати міської ради, голова Черкаської обласної державної адміністрації Ткаченко Ю.О.
29.05.2015 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter