Податкова: торік на Черкащині в 2,5 рази зросла кількість "містерів-твістерів"

Податкова: торік на Черкащині в 2,5 рази зросла кількість "містерів-твістерів"У перших числах травня завершилась деклараційна кампанія 2012 року, під час якої громадяни декларували доходи, одержані минулого року.
За інформацією ДПС в Черкаській області, мільйонери Черкащини задекларували 296,3 млн. грн. минулорічних доходів.
Про це повідомила заступник голови ДПС у Черкаській області Тетяна Проценко.
“Найбільше мільйонерів проживає у місті Черкаси – 14 осіб, - наголосила Тетяна Проценко. - По три – у Корсунь – Шевченківському та Шполянському районах, по два – в Уманському та Звенигородському районах”.
Із зазначеної кількості мільйонерів 8 (26%) отримали інвестиційний прибуток, 8 (26%) - дивіденди, 5 (16%) – дохід від оренди та продажу нерухомості, 3 – іноземний дохід, 1 – виграш в Лото Забава в розмірі 1 млн. грн., 6 громадян – інші доходи.
“ДПС у Черкаській області приємно відзначити, що така кількість мільйонерів на Черкащини є найбільшою за всі роки, - зазначила Тетяна Проценко, - їх кількість, порівняно з попередніми роками, зросла в 2 – 2,5 рази”.
ДПС у Черкаській області дякує всім громадянам, які виконали свій конституційний обов’язок і добровільно задекларували доходи, отримані у 2011 році.
18.05.2012 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter