В`єтнамці з Вінь Фуку хочуть стати для Черкащини тими, ким були варяги для давньої Русі

В`єтнамці з Вінь Фуку хочуть стати для Черкащини тими, ким були варяги для давньої Русі За інформацією Черкаської ОДА, відбулася зустріч Сергія Тулуба з делегацією Вінь Фук (провінція В`єтнаму). На зустрічі обговорювались можливості співпраці у сфері економіки, торгівлі, освіті й туризмі. Гості внесли свої пропозиції щодо співробітництва з Черкаською областю, а саме :
• організації виробництва запасних частин для автомобільного, залізничного транспорту та метрополітену;
• організації поставок черкаськими виробниками продуктів харчування (сир, сухе молоко) до Республіки В’єтнам;
• створення тваринницьких ферм (ВРХ і свиней);
• риборозведення;
• навчання в’єтнамських студентів та аспірантів у вищих навчальних закладах області;
• розвиток туризму, налагодження тісної співпраці з посольством Республіки В’єтнам щодо обміну делегаціями;
• вивчення історії Черкащини, зокрема таких визначних постатей, як Тарас Шевченко та Богдан Хмельницький ;
• друк на в’єтнамській мові творів видатних черкащан.
За результатами зустрічі очільник області дав доручення керівникам відповідних підрозділів вивчити можливості впровадження на теренах Черкащини пропозицій в’єтнамської сторони.
Провінція Вінь Фук займає площу 1 231 кв. км., її населення – більше 1 млн. чоловік. Вона розташована поруч із столицею Ханой і належить до важливого економічного вузла району Бакбо та Ханой. Вінь Фук має сприятливі умови для розвитку економіки, зокрема, розвинену транспортну систему (головні державні дороги, залізниці та водні маршрути). Провінція розташована поруч з міжнародним аеропортом Ной Бай.
Протягом останніх 15 років Вінь Фук демонструє швидкі темпи розвитку економіки, показники якої щорічно зростають на 17 – 18%. Провінція займає 6 місце у В’єтнамі за бюджетними показниками. Нині Вінь Фук має 120 проектів прямих іноземних інвестицій (FDI) на загальну суму реєстраційного фонду близько 2,35 мільярда доларів США. У провінції працюють інвестори з 13 країн світу.
16.05.2012 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter