Звенигородське підприємство теплових мереж оштрафували за зловживання монопольним становищем

Звенигородське підприємство теплових мереж оштрафували за зловживання монопольним становищем Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Звенигородське підприємство теплових мереж на 20 тис. грн за зловживання монопольним становищем.
Як показало розслідування, підприємство, обслуговуючи житлові будинки в місті Звенигородка, укладало зі споживачами неправомірні договори щодо надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Зокрема, зміст договорів не відповідав вимогам Типового договору, затвердженому урядовою постановою.
Так, підприємство в договорах обмежило права та розширило зобов’язання споживачів. Крім того, звузило свої обов’язки, як виконавця послуг.
Оскільки такі дії могли призвести до ущемлення інтересів споживачів, Відділення зобов’язало підприємство припинити порушення та привести договірні відносини у відповідність до вимог законодавства.
Відповідач порушення визнав та сплатив штраф до державного бюджету.
08.05.2012 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:11 08.05.2012 GO-SOKIL-:
Это еще по Божески. С учётом того, что так называемых "при дворовых территорий" в Звенигородке вообще не существует, как и не существует начисление коммунальных платежей по каждому дому ПТМ дешево отделалось. А по факту - там нарушений и превышений - на кучу криминальных статей. И это только по начальным данным мониторинга услуг ЖКХ в городе. Хотя наша организация получила и "обратку" - за поднятый вопрос о незаконной приватизации подвала многоэтажки милиция сфабриковала криминальное дело. подробней тут: http://cripo.com.ua/?sect_id=8&aid=135562