25 квітня в Черкасах відкриють завод гарячого цинкування металоконструкцій

25 квітня в Черкасах відкриють завод гарячого цинкування металоконструкційЗавтра, 25 квітня, в Черкасах відбудеться відкриття заводу гарячого цинкування металоконструкцій (ТОВ «Компанія «Метал Інвест»), аналогів якому в Україні немає.
Унікальність заводу — у розмірах лінії гарячого цинкування, яка дозволить цинкувати металоконструкції¬ довжиною до 15 метрів. А відтак, компанія матиме можливість оцинковувати опори ліній електропередач, зокрема високовольтні, будівельні металоконструкції, телевізійні та радіотрансляційні щогли і вежі, освітлювальні і прожекторні стовпи, дорожні огорожі і знаки, автомобільні кузови тощо.
Крім цього цинкове покриття черкаського заводу забезпечуватиме не лише бар’єрний, а й електрохімічний захист від корозії. Виробничі площі займають 5000 м2. Продуктивність лінії — 36 тисяч тонн оцинкованої продукції на рік. Підприємство буде оснащене новітнім устаткуванням від світового виробника ліній гарячого цинкування – американської компанії Western Technologies, що у свою чергу дозволить виробляти високоякісну продукцію. Гаряче цинкування — найбільш простий та економічний спосіб антикорозійного захисту, який подовжує термін служби металоконструкцій більш як на 50 років.
24.04.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter