ДФІ: на Черкащині зафіксовано низку порушень під час передачі природних ресурсів у користування

ДФІ: на Черкащині зафіксовано низку порушень під час передачі природних ресурсів у користування Ревізії фінансово-господарської діяльності сільських рад на території Черкаської області засвідчили низку порушень при передачі природних ресурсів у користування.
За повідомленням прес-служби Держфінінспекції в Черкаській області , ревізія Іскренської сільської ради встановила передачу водного плеса одному з приватних підприємців на умовах оренди з розміром орендної плати без врахування зміни коефіцієнтів індексації. Таким чином місцевий бюджет зазнав втрат на понад 86 тис. гривень.
Інший приклад – ревізія Байбузівської сільської ради. Так, через передачу землі загальною площею 115 га у безоплатне користування одному з сільськогосподарських товариств, місцевий бюджет зазнав втрат на суму майже 150 тис. грн. Аналогічна ситуація склалася і в Шукайводській сільській раді. Зокрема, внаслідок передачі земельних ділянок без договорів оренди, місцевими бюджетами недоотримано понад 200 тис. гривень.
Крім того, ревізія Дубіївської сільської ради встановила передачу земельних ділянок в оренду за заниженими ставками. Це призвело до недоотримання фінансових ресурсів на суму 120 тис гривень.
За результатами ревізій установам направлені вимоги щодо усунення порушень.
23.04.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter