Мерія Черкас планує до кінця року встановити 109 індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках

Мерія Черкас планує до кінця року встановити 109 індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках Як інформують у Черкаському МВК, цього тижня в рамках угоди між КП «Черкаситеплокомуненерго» та Європейським банком реконструкції та розвитку було оголошено євротендер по встановленню індивідуальних теплових пунктів у будинках Черкас, який відбудеться 31 травня. До кінця цього року передбачено встановлення 109 ІТП у 103 будинках.
Керівник групи реалізації проекту ЄБРР у КП «Черкаситеплокомуненерго» Олександр Лисенко повідомив, що всі будинки, де встановлять індивідуальні теплові пункти, – комунальної форми власності, які перебувають на балансі Служб утримання будинків.
Нині тривають підготовчі роботи щодо заміни труб у будинках, де будуть встановлені ІТП. Тендер з постачання труб і комплектуючих виграла корпорація «Енергоресурс–інвест» зі Львову. Вони надають попередньо-ізольовані труби підвищеної міцності з мінімальними витратами тепла.
– Насамперед обирались ті будинки, де впродовж останніх років були проблеми з гарячим водопостачанням і подачею тепла. Плануємо, що на початку червня підпишемо контракт з переможцем тендеру, і до кінця цього року буде реалізовано проект з встановлення ІТП у всіх визначених будинках, – розповів Олександр Дмитрович.
За його словами, у цьому році також заплановано проведення тендеру на встановлення трьох когенераційних установок, що допоможе заощаджувати витрати при подачі гарячої води.
20.04.2012 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter