ДФС у Черкаській області: перевірка НВК "Фотоприлад" встановила порушень на понад 2 млн. грн.

ДФС у Черкаській області: перевірка НВК "Фотоприлад" встановила порушень на понад 2 млн. грн.  За інформацією прес-служби Держфінінспекції в Черкаській області, під час ревізії ДП «Науково-виробничий комплекс «Фотоприлад» за 2009-2011 рр. встановлено фінансових порушень, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів, на 1 млн 740 тис. грн., та операцій, проведених з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат, на 646 тис. гривень.
Зокрема, підприємством не проводилася робота щодо стягнення пені за невиконання умов договорів у сумі 60 тис. грн. Крім того, працівники підприємства недоотримали фінансових ресурсів через непроведення нарахування їм індексації заробітної плати, матеріальної допомоги та виплату посадових окладів у занижених розмірах на 1 млн 670 тис. гривень.
Незважаючи на це, на підприємстві нараховувались та виплачувались одноразові премії, заохочення та винагороди на понад 400 тис. грн, не передбачені колективним договором підприємства. Вказані порушення спричинили зайве перерахування коштів на суму майже 150 тис грн. до державних цільових фондів.
Протягом ревізійного періоду підприємство надало юридичним особам благодійної допомоги на суму 8 тис. грн при тому, що такі витрати не були передбачені фінансовими планами ДП «НВК «Фотоприлад».
Понад 24 тис. грн зайво витрачено внаслідок оплати завищених обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт.
Матеріали ревізії будуть передані до прокуратури Черкаської області.
17.04.2012 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter