Черкаське ПП ухилилося від сплати 5 млн. грн. податків

Черкаське ПП ухилилося від сплати 5 млн. грн. податків За інформацією ДПІ у м. Черкаси, службові особи черкаського підприємства, отримавши бюджетні кошти, перевели їх на рахунок фіктивного підприємства, чим ухилилися від сплати податків на майже 5 млн. грн.
Працівники підприємства, яке отримало кошти з державного бюджету, виділені на проведення впорядкувальних робіт, щоб не сплачувати податки відобразили в бухгалтерському та податковому обліку результати фінансово-господарських операцій з суб’єктом господарювання, зареєстрованим в Київській області.
У ході оперативних заходів співробітники податкової міліції встановили та документально підтвердили те, що зазначене СГД має явні ознаки фіктивності. Таким чином, слідчим управлінням ДПС в Черкаській області за фактом умисного ухилення від сплати податків порушено кримінальну справу стосовно службових осіб за ознаками злочину, передбаченого частиною третьою статті 212 Кримінального Кодексу України. Наразі триває розслідування кримінальної справи.
17.04.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter