2012 року на Черкащині оцінять землю в 153 населених пунктах

2012 року на Черкащині оцінять землю в 153 населених пунктахЗа інформацією Головного управління Держкомзему в Черкаській області, у цьому році продовжуються роботи із нормативної грошової оцінки земель населених пунктів області. Вона використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при зміні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв. А також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.
Головним управлінням Держкомзему в Черкаській області цьогоріч передбачено таким чином оцінити землі 153 населених пунктів, у 141 з яких закінчується термін дії, а в 12 – вирішили провести її достроково.
Вартість робіт орієнтовно становить 1 525 тис. грн. На зазначені роботи органи місцевого самоврядування передбачили кошти в сумі 520,5 тис. грн., у тому числі 98,8 тис. грн. за рахунок коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.
Державним підприємством «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» вже укладено договори на проведення нормативної грошової оцінки в 38 населених пунктах на суму 438,5 тис. грн. На кінець березня технічна документація в 7 населених пунктах виготовлена та передана замовникам на затвердження.
Слід зауважити, що минулого року нормативна грошова оцінка земель вперше була проведена в 854 населених пунктах Черкащини, загальною площею трохи більше 283 тисяч гектарів.
Водночас, передбачено наступного року виконати повторно нормативну грошову оцінку ще в 148 населених пунктах області.
03.04.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter