Нацполіція: За 25 травня рашисти обстріляли 13 населених пунктів на Донеччині

Як інформує meta.ua Національна поліція України повідомляє, що за добу окупанти обстріляли 13 населених пунктів на території Донецької області.

За даними Нацполіції, руйнувань зазнали 27 цивільних об'єктів: житлові будинки, школа, оздоровчий заклад, залізнична інфраструктура. На місцях обстрілів працювали правоохоронці, всі злочини рф задокументовано.

Окупанти зайняли Світлодарськ Донецької області.

Ворог вдарив по населених пунктах - Авдіївка, Покровськ, Бахмут, Слов'янськ, Мар'їнка, Миколаївка, Святогірськ, Лиман, Південне, Велика Новосілка, Райгородок, Сидорове, Времівка.

Російські війська били з ракетних комплексів "Іскандер", реактивних систем залпового вогню "Град" і "Торнадо", важкої артилерії та танків. Є загиблі та поранені цивільні мешканці
26.05.2022 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter