DataLife Engine > Події > Керівником черкаського ЦНАП призначений Олег Ткаченко

Керівником черкаського ЦНАП призначений Олег Ткаченко


11-05-2021, 18:55. Разместил: victor
Керівником черкаського ЦНАП призначений Олег Ткаченко Начальником управління надання адміністративних послуг департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради призначений Олег Ткаченко. Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко разом із своїм заступником Павлом Валенчуком завітав до ЦНАПу, аби представити колективу нового керівника.

Олег Олександрович – ветеран поліції, має досвід роботи на керівних посадах, багато років пропрацював у службі МРЕВ, більше двох років очолював відділ «Патронатна служба» Черкаської міської ради.

«Нині ЦНАП надає громадянам широкий спектр адміністративних послуг. Проте ми хочемо його ще розширити: налагодити видачу закордонних паспортів, оформлення транспортних засобів, водійських посвідчень та багато іншого. І головне – створити містянам комфортні умови обслуговування, щоб не було ніяких черг», - підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Дякую за довіру, думаю, що разом із колективом ми зможемо виконати усі поставлені завдання. Найголовніша задача – це надання містянам якісних адміністративних послуг у найкоротші терміни», - зазначив Олег Ткаченко.

– Не можна сказати, що ми дуже виграли по споживанню тепла, адже площа школи велика, – додає Олександр Миронович. – Ми зазвичай споживаємо 3-4 гігакалорії за добу, у кабінетах тепер температура в середньому 18-20 градусів, навіть у тому крилі, де постійно було холодно. Школа ж тепер ще й має гарний вигляд. Майбутній зовнішній вигляд розробляли з кафедрою дизайну Черкаського державного технологічного університету, але кольори змінювали у процесі обговорення декілька разів. Нині ж вона ближче до молочного кольору з сірими та фіолетовими вставками.

«Як американський ліцей» – так характеризує оновлену школу президентка учнівського самоврядування Катерина Куровська. Твердить, тепер ходити до школи в рази приємніше, адже зовнішній вигляд закладу теж має значення для учнівства.

Вернуться назад