Керівником черкаського ЦНАП призначений Олег Ткаченко

Керівником черкаського ЦНАП призначений Олег Ткаченко Начальником управління надання адміністративних послуг департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради призначений Олег Ткаченко. Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко разом із своїм заступником Павлом Валенчуком завітав до ЦНАПу, аби представити колективу нового керівника.

Олег Олександрович – ветеран поліції, має досвід роботи на керівних посадах, багато років пропрацював у службі МРЕВ, більше двох років очолював відділ «Патронатна служба» Черкаської міської ради.

«Нині ЦНАП надає громадянам широкий спектр адміністративних послуг. Проте ми хочемо його ще розширити: налагодити видачу закордонних паспортів, оформлення транспортних засобів, водійських посвідчень та багато іншого. І головне – створити містянам комфортні умови обслуговування, щоб не було ніяких черг», - підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Дякую за довіру, думаю, що разом із колективом ми зможемо виконати усі поставлені завдання. Найголовніша задача – це надання містянам якісних адміністративних послуг у найкоротші терміни», - зазначив Олег Ткаченко.

– Не можна сказати, що ми дуже виграли по споживанню тепла, адже площа школи велика, – додає Олександр Миронович. – Ми зазвичай споживаємо 3-4 гігакалорії за добу, у кабінетах тепер температура в середньому 18-20 градусів, навіть у тому крилі, де постійно було холодно. Школа ж тепер ще й має гарний вигляд. Майбутній зовнішній вигляд розробляли з кафедрою дизайну Черкаського державного технологічного університету, але кольори змінювали у процесі обговорення декілька разів. Нині ж вона ближче до молочного кольору з сірими та фіолетовими вставками.

«Як американський ліцей» – так характеризує оновлену школу президентка учнівського самоврядування Катерина Куровська. Твердить, тепер ходити до школи в рази приємніше, адже зовнішній вигляд закладу теж має значення для учнівства.
11.05.2021 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter