DataLife Engine > Освіта > 8 шкіл у Черкаській області перейшли на дистанційне навчання через зростання захворюваності на грип та ГРВІ
8 шкіл у Черкаській області перейшли на дистанційне навчання через зростання захворюваності на грип та ГРВІ13-02-2025, 15:25. Разместил: victor |
Через зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ в Черкаській області вісім навчальних закладів перейшли на дистанційне навчання.Таку інформацію оприлюднила пресслужба Черкаської ОВА, пише Умань24. Школи, які вимушено перейшли на онлайн-формат, розташовані у семи територіальних громадах: Бабанській, Бужанській, Городищенській, Лисянській, Маньківській, Набутівській і Шрамківській. Захворіли не лише учні, а й вчителі. Заклади освіти, які навчаються дистанційно: Дубівський ліцей; Бужанський ліцей; Орловецька середня школа; Лисянський ліцей №2; Маньківська середня школа №1; Маньківський навчально-виховний комплекс; Деренковецька гімназія; Шрамківська середня школа. Вернуться назад |