8 шкіл у Черкаській області перейшли на дистанційне навчання через зростання захворюваності на грип та ГРВІ

8 шкіл у Черкаській області перейшли на дистанційне навчання через зростання захворюваності на грип та ГРВІ Через зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ в Черкаській області вісім навчальних закладів перейшли на дистанційне навчання.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба Черкаської ОВА, пише Умань24.

Школи, які вимушено перейшли на онлайн-формат, розташовані у семи територіальних громадах: Бабанській, Бужанській, Городищенській, Лисянській, Маньківській, Набутівській і Шрамківській. Захворіли не лише учні, а й вчителі.

Заклади освіти, які навчаються дистанційно:
Дубівський ліцей;
Бужанський ліцей;
Орловецька середня школа;
Лисянський ліцей №2;
Маньківська середня школа №1;
Маньківський навчально-виховний комплекс;
Деренковецька гімназія;
Шрамківська середня школа.
13.02.2025 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter