Володимир Зубик: працюють громадські приймальні

Депутат Верховної Ради по в/о №195 Володимир Зубик стає ще доступнішим для своїх виборців. Цього тижня його помічники проведуть прийом виборців безпосередньо за місцем їх проживання.


З 15 по 22 квітня помічники народного депутата України по виборчому округу №195 Володимира Зубика проведуть прийом громадян у селах округу (Драбівський, Чигиринський та Чорнобаївський райони).

Володимир Володимирович започаткував в області нову форму спілкування із виборцями, а саме організацію виїздних громадських приймалень. Відтепер його помічники будуть періодично проводити зустрічі не там, де зручно депутатові, а там де зручно виборцям.

Відповідно, жителям сіл, для того щоб звернутися до депутата, не доведеться їхати до районного чи навіть обласного центру. Помічники Володимира Зубика будуть проводити прийом виборців безпосередньо в селах, обробляти отриману інформацію та готувати пропозиції щодо надання допомоги громадам або окремим виборцям і законотворчої діяльності депутата.

– Ми маємо постійно працювати з виборцями та надавати їм всебічну допомогу. Незалежно від місця проживання людей ми маємо бути доступними. І сільські люди, які зараз зайняті посівною, не повинні шукати час для звернення до свого депутата. Депутат має створити всі умови для кращого життя людей, – прокоментував цю свою ініціативу Володимир Зубик.

АДРЕСИ ГРОМАДСЬКИХ ПРИЙМАЛЕНЬ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗУБИКА:

– м. Черкаси, вул. Пушкіна, 100, 2 поверх, тел. (0472) 50–50–29;
– смт Драбів, вул. Леніна, 40, кім. 109, тел.(022) 50–06–40 помічник–консультант – Зінченко Ніна Іванівна;
– смт Чорнобай, вул. Леніна, 152, кім. 206, тел. (022) 50–09–40 помічник–консультант – Бабінцева Надія Василівна;
– м. Чигирин, вул. Комсомольська, 17, кім. 1, тел. (022) 50–05–03 помічник–консультант – Семенов Олександр Миколайович;

Графік роботи:

м.Черкаси з 9.00 до 18.00;
смт Драбів, смт Чорнобай, м. Чигирин з 8.00 до 17.00.

Щоб дізнатися, коли буде проводитися прийом виборців за місцем проживання, телефонуйте до найближчої громадської приймальні.