Відлуння HIMARS

Відлуння HIMARS ...сьогодні три крилаті ракети "Калібр", запущені з російського підводного човна в Чорному морі, вразили готель у центрі Вінниці. Загинуло 20 людей. По допомогу звернулося 90-то, з яких 50-т осіб - у важкому стані.

Кількома днями раніше аналогічний за "ідейним наповненням" ракетний удар було завдано по житловій п'ятиповерхівці в Часовому Ярі на Донеччині. Загинуло 48 людей.

Регулярним обстрілам піддаються Миколаїв і Харків.

Фото вбитого дитинча біля вінницького готелю - в топі всіх соціальних мереж...

Зрозуміти "мову війни" з боку росіян, як на мене, - неважко. Удари по житловим будинкам, торгівельним центрам та офісному планктону - відповідь на влучність американських HIMARS.

Дані з порівняльної карти DeepStateMAP невтішні для загарбників: через влучність американських реактивних комплексів на Донбасі кількість обстрілів наших позицій росіянами останніми днями скоротилася вдесятеро. HIMARS знищують склади зі снарядами, логістичні центри, командні пункти. Протиставити HIMARS агресору немає чого. Військові аналітики пишуть, що російський тил на глибині 60-80 кілометрів - палає.

Відповідь агресора - класична. На ураження військової інфраструктури росіяни відповідають цілковито усвідомленими обстрілами житлових будинків та місць скупчення цивільних людей. Довільність вибору міст та місць для ураження натякає на одне: "прилетіти" в Україні може будь-куди, загинути чи залишитися інвалідом може будь-хто...

Ну, приблизно так поводилися нацисти під час Другої світової. За одного ліквідованого партизанами на окупованих територіях німецького військового вбивали 10-ть, 20-ть, 30-ть цивільних.

Високоточна натівська зброя фактично зупинила наступ росіян на Донбасі. На півдні ця ж зброя щодня робить все примарнішими шанси окупантів втримати Херсон. Тому війна увійшла в чергову фазу - торористичну. З боку армії путіна...

Нічого обнадійшливішого за те, що всі й так знають, не напишу. Моральна стійкість, уникнення місць скупчення людей під час повітряних тривог, відвідини бомбосховищ під час повітряних тривог.

Орки - приречені. А нам всім ще жити й відбудовувати свою країну.

Геннадій Саприкін
14.07.2022 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter