Паровозик - ага?

Начерки до п’єски «Паровозик – ага?» у двох діях з епілогом.

Дія 1.

Сонячний день 23 вересня 2020 року. Залізничний вокзал міста Черкаси. На пероні – залізничники, чиновники, депутати, журналісти, пасажири.

Усі чекають першого рейсу дизелю-потягу «Черкаси – станція ім. Т. Шевченка». Характерними рисами дизель-потягу стануть комфортабельність і швидкість.
Паровозик - ага?

Раніше цей шлях займав годину. Тепер займатиме 30 хвилин.

Запуск дизель –потягу - продовження програми інфраструктурної модернізації країни, розпочатої за ініціативи Володимира Зеленського.

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук: «Це – перший крок до глобальних інфраструктурних змін у нашому регіоні. Розклад дизель-потягу сформований зручно, щоб наші люди могли добиратися до Києва, пересідати на потяги «Інтерсіті». Вже в 2021 році в державному бюджеті передбачено 195 мільйонів гривень на електрифікацію ділянки «Черкаси-Сміла»…Це дасть можливість запустити поїзд «Інтерсіті» «Черкаси-Київ».

Пізніше заступник міністра фінансів Олександр Кава повідомляє: «Укрзалізниця планує запустити двоповерховий потяг сполученням Київ-Черкаси! Маршрутом курсуватимуть потяги марки Skoda…»
Паровозик - ага?

Дія 2.

У травні 2021 року Громадський контроль Укрзалізниці намагається відповісти: чому регіональні поїзди перевозять по 10-15 пасажирів за рейс? Для прикладу взято рейс «Черкаси-станція Шевченка».

Громадський контроль Укрзалізниці нагадує, що спочатку на маршруті курсував новісінький ДПКр3 на 170 місць.

З 11 травня рейси виконуються рейковим автобусом PESA 620M на 95 місць.

У чому причина низької популярності «глобальних інфраструктурних змін у Черкаській області»?

Виявляється, що тепер вже рейковий автобус PESA 620M - транспортний засіб "із нізвідки в нікуди". Час його прибуття на станцію Шевченка не співпадає із жодним потягом, який відправляється в популярних напрямках…

Епілог


Де ви, 195 млн. грн. на електрифікацію ділянки «Черкаси-Сміла» в 2021 році?

Де ти, двоповерховий потяг «Інтерсіті» «Черкаси-Київ» марки Skoda та дизель-потяг ДПКр3 на 170 місць?

Де ви, комфортабельність та швидкість разом зі структурною модернізацією регіону?
Паровозик - ага?

Сергій Цюрюпа
19.05.2021 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter