Передплатна "хіромантія" від ПФУ

Передплатна "хіромантія" від ПФУ Незважаючи на те, що добігає кінця вже друге десятиліття третього тисячоліття, провінційна Черкащина навіть на чверть тулуба не вилізла з казкового світу кінофільмів Ельдара Рязанова про неквапливе радянське чиновництво. Проблеми — схожі, а вирішують їх перевіреним способом дідуся Охрима- “ Нічого не знаю, але щоб завтра було”...

Як ви гадаєте — за що начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник може невзлюбити начальника районного відділу ПФУ?

Шаблонні відповіді на кшталт — скарги пенсіонерів, погані показники в роботі тощо — відмітаються. Правильна відповідь — за утиски свободи слова.

Керівництво Пенсійного фонду України вважає, що значна частина пенсіонерів Черкащини фанатіє від популярного видання “Пенсійний кур`єр”. За кількістю передплатників “ПК” наша область посідає 4-5 місце по Україні. Кілька сотен дідусів і бабусь у кожному районі щотижня нетерпляче чекають на свіже число “...кур`єру”, щоб із головою зануритися у тонкощі загальнообов`язкового державного пенсійного страхування.

Проте ще не перевелися любителі брехонь, які ставлять під сумнів усе, що написано вище. Поодинокі вороги прогресу заявляють, що “Пенсійний кур`єр” згодиться тільки як снодійне або аналог туалетного паперу.

На їхню думку, високі показники передплати “ПК” досягаються в області виключно адміністративним шляхом. А саме: з Головного управління ПФУ на районні відділення доводиться план передплати на “ПК”. У

Усе б нічого, коли б пенсіонери справді читали газету. Але, виклавши 10 гривень за перший місяць, потім ...старенькі навідріз відмовляються її читати, бо...”ПК” є специфічним виданням.

Ось що пише один з “постраждалих” на ниві боротьби за свободу слова.

- Що таке 240 примірників на район? В середньому за 2016 рік місячна передплата 1 екземпляра газети коштувала в межах 10 грн, на одного спеціаліста припадало 8-10 екземплярів (щомісячно треба виділити з особистого бюджету 80 - 100 грн.). Якщо коли і вдавалося кого вмовити передплатити газету, то в подальшому вони від передплати відмовлялись, бо в газеті практично немає що прочитати. 

Але і це ще б нічого, проте плани (завдання) доводяться лише підвідомчим управлінням. Головне управління скромно собі таке завдання не доводить. Центральний апарат Пенсійного фонду України, думаю, що також ні. Все - на низи.

Тому, працівники головного управління ПФУ в Черкаській області, виписавши (і то мабуть не всі) по одному екземпляру - герої, а підвідомчі управління, не дотягнувши до плану 10-20 примірників, - змушені писати пояснення...


І це - не зовсім жарти. Коли торік працівники Тальнівського районного відділу ПФУ відмовилися передплачувати макулатуру, їхній керівник Максим Сухонос отримав догану від керівництва ПФУ. І до сьогоднішнього дня оспорює її в судах.

Наприкінці грудня 2016 року Київський апеляційний Адміністративний суд скасував наказ ПФУ про оголошення догани керівнику Тальнівського райвідділу ПФУ Максиму Сухоносу. Але це ще не кінець...
Передплатна "хіромантія" від ПФУ

Якою “хіромантією” займається Пенсійний фонд України...

Денис Сирцов
11.01.2017 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter