Бич Божий

Бич Божий

На Черкащині є прикмета: справжнє тепло приходить тоді, коли приїжджає Володимир Гройсман. Прем’єр-міністр має звичку у квітні виїжджати на трасу «Київ-Одеса» та перевіряти хід безкінечного ремонту на злощасній «кірпівській» трасі.

22.04.2019 16:40
Україна 

Кто "тестировал" 8-ю школу 8 мая?

Кто "тестировал" 8-ю школу 8 мая?

Крайнее недоумение вызывает поведение руководителей страны, города и области, рванувших в палаты Черкасской областной детской больницы. Их паломничество в палаты с пострадавшими объяснимо было бы лишь в том случае, если б они выносили из-под пациентов судно.

09.05.2018 14:00
Україна 

Время учить китайский...

Время учить китайский...

Сколько людей находится на заработках за рубежом? Сколько уедет в страны ЕС (пользуясь безвизовым режимом) или в Россию в ближайшие год-два? Наверняка на данный момент в Черкасской области ощутимо меньше, чем миллион человек…

27.03.2018 15:50
Україна 

Передплатна "хіромантія" від ПФУ

Передплатна "хіромантія" від ПФУ

Незважаючи на те, що добігає кінця вже друге десятиліття третього тисячоліття, провінційна Черкащина навіть на чверть тулуба не вилізла з казкового світу кінофільмів Ельдара Рязанова про неквапливе радянське чиновництво. Проблеми — схожі, а вирішують їх перевіреним способом дідуся Охрима- “ Нічого не знаю, але щоб завтра було”...

11.01.2017 17:25
Україна 

Украина на двоих?

Украина на двоих?

Украинская армия –филиал хора Григория Веревки. Поскольку в тот момент, когда «зеленые человечки» захватывают штаб ВМС Украины в Севастополе, бригаду тактической авиации в Бельбеке, войсковую часть в Новофедоровке и корабли нашего Черноморского флота личный состав …начинает петь гимн Украины.

23.03.2014 19:10
Україна 

Агонія екс-гаранта

Агонія екс-гаранта

Заяву Віктора Януковича із Москви, що він продовжує виконувати обов’язки Президента України, слід розцінювати як додаткове свідчення його неадекватності і несамостійності. Аналізуючи всі ці звернення, події в Криму, розумієш, що, дійсно, ані Рибак, ані Клюєв вже не могли впливати на колишнього президента.

28.02.2014 13:50
Україна 

Промова черкащанина на Майдані, яка не прозвучала через постріли

Промова черкащанина на Майдані, яка не прозвучала через постріли

Сьогодні вдень черкаський режисер та поет Олександр Бондаренко надіслав «Провінції» промову, написану ним для проголошення зі сцени київського Майдану. Олександр сказав, що його виступ був запланований сьогодні зранку, але через початок збройних зіткнень з міліцією він тепер не знає, чи вдасться це йому зробити у найближчий час.

20.02.2014 17:45
Україна 

Хто підставляє Януковича?

Хто підставляє Януковича?

Події 18 лютого у Києві – наслідок деструктивних дій «яструбів» в оточенні Януковича. Певні політичні сили на даному етапі програють у боротьбі за владу і, зокрема, за крісло прем’єр-міністра. Саме тому, як останній аргумент, були використані провокативні силові сценарії.

19.02.2014 13:55
Україна 

Лиш ВОНА. Сидітиме? Сумна?

Лиш ВОНА. Сидітиме? Сумна?

Епічна самотність полковника, пардон, президента Януковича в Сочі, як виявляється все ж таки мала результат. У понеділок по ЗМІ поповзла інформація про зустріч Клюєва з головним в’язнем Качанівської колонії.

12.02.2014 15:30
Україна 

Новий візир гаранта

Новий візир гаранта

Два тижні тому гарант таки визначився з своїм верховним візиром. Мова не йде про прем’єр-міністра. Мова про очільника президентської адміністрації. Копітка робота з реконкісти, які проводила команда Клюєва з 2012 року, увінчалась перемогою.

10.02.2014 12:45
Україна 

Брэк!

Брэк!

За старушку-Европу, которая уже сейчас и немедля, соотечественники «пасть порвут» своим единомышленникам, которые полагают, что в Европу надо завтра. Самая большая надежда, это, разумеется, молодежь. Наше светлое завтра прогуливает уроки и пары, отстаивая европейские ценности!

04.12.2013 08:45
Україна