Хваліть мене, губоньки...

Прес-служба Черкаської мерії інформує, що Анатолій Бондаренко та Юрій Ботнар «проінспектували» роботу гімнастичного комплексу на території колишнього кінотеатру «Мир». Офіційна причина – перевірити, як тут тренуються дітлахи після послаблення карантину.

Зовні в спорткомплексі все нормально. Діти – тренуються. Приміщення дезінфікується. Масковий режим для сторонніх осіб і таке інше.

Звичайно, візитери не могли не сказати кілька схвальних слів про тих, завдяки кому Черкаси мають такий спорткомплекс. Про самих себе.
Хваліть мене, губоньки...
фото прес-служби Черкаської міськради


Цитати:

Ботнар: «Я тішуся з того, що у 2018 році у Черкасах ми зробили цей гімнастичний комплекс. Звісно, прикро, що досить довго тривала тяганина з документами, які саме і «гальмували» відкриття. Фактично, це приміщення не збирались здавати в експлуатацію, навіть більше – це взагалі мав би бути довгобуд. Проте спільними зусиллями ми змогли добитись того, що ремонтні роботи завершились, і ми створили такий прекрасний спортивний центр…»

Бондаренко: «Мені дуже приємно, що зараз черкаські діти можуть займатися спортивною гімнастикою у гарних умовах. Ця гімнастична зала – ще один приклад того, що я та моя команда приділяємо значну увагу розвитку спорту у Черкасах…»

І жодного слова про те, що восени 2018 року начальник управління ДАБК Борис Євмина називав спорткомплекс непридатним для експлуатації та небезпечним для дітей.

"Там купа проблем, незакінчені роботи, порушення у веденні технічної документації і сам проект зроблений неякісно", − заявляв тоді Борис Євмина. − Користуватись тим приміщенням не можна".

А директор "Черкаситеплокомуненерго" Павло Карась заявляв, що "з точки зору існуючих нині будівельних норм і правил "Черкаситеплокомуненерго" не має права подавати тепло на приміщення колишнього кінотеатру "Мир".

Звичайно, кожна нормальна людина в Черкасах восени 2018-го раділа, що замість покинутого кінотеатру відкрився гімнастичний комплекс. Але:
Хваліть мене, губоньки...

- якщо недоліки були, то вони усунуті?
- чи недоліків не було і Євмина з Карасем все вигадали?

Питання безпеки для критого спортивного центру, де займаються близько 400-т дітей –першочергове.

Мер та його феєричний заступник не обмовилися про те жодним словом. Хоча мали б не влаштовувати перформанс «хваліть мене, губоньки», а спокійно й по пунктах розкласти: були порушення, їх усунуто. Або: порушень не було, Євмина все вигадав.

А так Бондаренко з Ботнаром просто взяли участь у сеансі паралельної реальності…

Юлій Бютов
06.07.2020 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter