Усі біжать

Уважні читачі «Провінції» звернули увагу автора на жвавий обмін думками між головою Черкаської ОДА Романом Боднаром і мером Черкас Анатолієм Бондаренком зранку минулої суботи.

Отже, напередодні пройшла сесія обласної ради. До порядку денного засідання так і не увійшло питання про оголошення недовіри Боднару з боку депутатів. Мер Черкас, звісно, був до цього залізобетонно непричетним. Але жваво цікавився…

У свою чергу, Боднар з останніх сил удавав, що потуги тих, хто жваво цікавиться, йому персонально – по барабану. А також – по іншим ударним інструментам.
Як би там не було, добитися обговорення даного питання в сесійній залі губернаторським недоброзичливцям з фракції «Свобода» не вдалося.

І наступного ранку Боднар, як казковий Колобок, який і від баби втік, і від Ботнара с Бондаренком, написав у себе на Фейсбуці:
Усі біжать

Ботн: Вчора був важкий сесійний день…
Але на спорт сил вистачає завжди…

Бондаренко, як перший спортсмен міста у категорії «для тих, кому за 40» і віртуоз роботи з селфі-палкою, просто не міг пройти повз цього тонкого тролінгу й прокоментував.
Усі біжать

Бонд: В слідуючий я також біжу ...

Якби Анатолій Васильович утнув: «Наступного разу бігтимемо разом», то місцева тусовка б зрозуміла, що замість Бондаренка реагує прес-служба. Там не еліта Черкас працює, люди грамотні. А так точно видно – діалог ведуть перші особи - від першої особи.

Бодн-Бонду:
То біжимо разом?
Заодно вирішимо важливі для Черкащини питання.
Сподіваюся слово міського голови чогось вартує (це я про ремонт колектора на театральній площі, а також про реконструкцію самої площі).

ОДА виконує всі обіцянки. Театр введемо в експлуатацію до листопада 2020 року.

Сподіваюся на відповідальні дії мерії.
Від цього черкащани тільки виграють.

Бонд-Ботну:
бігти будемо не вдвох , супроводжувати будуть СБУ і ДБР , їх пропоную також запросити в групу…

За кожною фразою – підколка і здорове намагання взяти суперника «на слабо». Хоча надзвичайно позитивним моментом є не те, хто кого переп’є, а хто – перебігає. По суті, і губернатор, і мер – колобки. Постійно від когось (чогось) тікають. Тільки лиса у кожного з них – окрема…

«Трудові резерви» в ОДА й мерії – нівроку. Нехай бігають, а не як колись з Радуцьким...
Усі біжать

Кіндрат Булавін
16.06.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter