Так отож...

6 листопада на сайті «Черкаський спорт» з’явилася інформація від директора КП «Центральний стадіон» Юрія Гончарова. Уболівальники поцікавилися в пана директора: чому 10 листопада ФК «Черкащина» проводить свій черговий домашній матч в… Київській області?

- Ми готуємо футбольне поле до проведення матчу 17 туру, - відповів уболівальникам Юрій Гончаров. - Згідно угоди між ФК «Черкащина» і КП «Центральниий стадіон» (Черкаси), футбольний клуб «Черкащина» має за 5 днів до гри подати заявку на її проведення. Але станом на 16 годину 6 листопада 2019 року такої заявки не надходило…
Так отож...

Як це часто буває з паном Гончаровим, він не бреше. Але й правди не говорить…

Адже за кілька годин до цього Професіональна футбольна ліга ухвалила рішення №36 «Про місце проведення матчу 17-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги між командами «Черкащина» Черкаси – «Оболонь Бровар» Київ.

Раніше до ПФЛ надійшло звернення керівництва ФК «Черкащина». Керівництво футбольного клубу просило ПФЛ провести свій домашній матч 17-го туру в селі Щасливе Київської області через "неможливість провести домашній матч у Черкасах". Адміністрація стадіону не дозволяє команді тренуватися не лише на головному полі, але й на запасному – не завжди.

Гончаров поводиться, як герой відомого анекдоту, в якого сусід просить нарвати яблук з дерева.

- То проходь, - каже «Гончаров».

- Але ж біля дерева собака сидить?

- Так отож, - погоджується «Гончаров».
Так отож...
Ю. Гончаров

6 листопада ПФЛ дозволила грати «Черкащині» свій домашній матч на полі ФК «Арсенал» в селі Шасливе. І вже за кілька годин директор Центрального стадіону поспішив заявити, що стадіон до матчу готовий.

Про причини девіантної поведінки керівників та кураторів черкаського спорту Провінція писала вже неодноразово. Конфлікт між «Черкащиною» та Гончаровим не стільки персональний, скільки світоглядний.

Професіональний футбольний клуб пропонує стадіону «підняти п’яту точку» з крісла та заробляти. Як в усьому цивілізованому капіталістичному світі. На продажі квитків, на рекламі. На організації роботи з фанами й вболівальниками. На продажі сувенірів та футбольної атрибутики.

Проте Гончаров та його куратори – заступники мера Черкас Коломоєць та Ботнар – прагнуть «освоювати» на спорті бюджетні гроші. Зокрема, за допомогою «бульбашки» - муніципального спортклубу «Дніпро», який насправді не спортклуб, а звичайний відділ у КП «Центральний стадіон».

Ганебна для Черкас та персонально для мера міста Бондаренка історія з вичавлюванням професіонального футболу триває…
Так отож...

Денис Сирцов
07.11.2019 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter