Блукаючий форвард

На офіційному сайті Черкаської ОДА - буденне позитивне повідомлення. У Лисянському аграрному ліцеї відкрився новий спортивний майданчик.

Але насправді ця новина - камінчик у Стіні Трагедії непересічної людини, яка має "тісний зв'язок з Творцем".
Блукаючий форвард

На груповому фото в центрі композиції між футболістами в помаранчовій та блакитній формах - екс-голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець. Жодної згадки про непересічний для Лисянки візит, і про присутність Вельбівця, в матеріалі немає.

Менше ніж 4 місяці тому, працюючи губернатором Черкащини, Олександр Іванович був головним ньюсмейкером сайту Черкаської ОДА. Штовхав промови, давав коментарі...

Ше якихось 4 місяці тому в подібній новині Вельбівцю було б приділено рівно стільки ж уваги, скільки й новому футбольному полю. А тепер він- лише один з десятків лисян, що грають у футбол.
Блукаючий форвард

Смиренність у поміч Олександру Івановичу.

Зате він форвард - ого-го. Поки працював головою ОДА, власник "Черкащини-Академії" навіть пропонував йому потренуватись та виступати за команду.

Якщо форвард Вельбівець регулярно забиватиме в Першій лізі...
Блукаючий форвард
Форвард Вельбівець - стоїть з правої сторони

Непоганий варіант, між іншим! Екс-губернатор витягає команду з "дна" турнірної таблиці. Заголовок гідний "Франс Футболу". Після цього сайт Черкаської ОДА точно знову поститиме фото Вельбівця...

Денис Сирцов
11.10.2019 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter