Черкаський гурт написав гімн Євро-2012

Днями в Інтернеті черкаський гурт «Печворк» презентував власну версію гімну Євро-2012. Над цією піснею колектив працював приблизно місяць. Хлопці мріють заспівати її на відкритті чемпіонату Європи з футболу. Мало того, хочуть, щоб вона стала справжнім народним хітом українських уболівальників.
За словами соліста гурту «Печворк», автора слів гімну Олексія Хуторного, пісню записували на власній студії спільно з Черкаською дитячою вокальною студією «Браво».
«Взагалі-то написана вона для конкурсу «Єврохіт 2012». Переможці цього конкурсу отримають грошову винагороду, змогу зняти кліп на неї, а також ротації на радіо й телебаченні, – говорить Олесій Хуторний. – Але насправді головна мета нашого гімну – об’єднати людей. І найбільша винагорода для нас – коли її співатимуть стадіони. Оце справжня ціль. А конкурс просто пришвидшив процес написання, адже заявку на участь у ньому необхідно було подати до 15 лютого. До речі, ми подали її якраз в останній день».
Черкаський гурт написав гімн Євро-2012

У планах гурту найближчим часом відзняти кліп на цю пісню, а також, за умови її народного визнання, запустити композицію в ротацію на музичних радіо Черкас і України. Ближче до футбольного літа хлопці з гурту «Печворк» хочуть презентувати свій гімн широкому загалу.
«Проте найкраща презентація – заспівати її 9 червня на відкритті чемпіонату Європи з футболу. Найбільша наша мрія – щоб люди наспівували цю пісню, повертаючись додому після перемог української збірної», – зазначив Олексій Хуторний.
Нині Гімн Євро-2012 черкаського гурту активно поширюється в Інтернеті, зокрема в соціальних мережах. Крім цієї композиції, у репертуарі «Печворку» більше 10 пісень. У 2011 році гурт брав участь у фінальному турі музичного фестивалю «Червона рута». Нині колектив працює над записом дебютного альбому.

16.02.2012 17:40

Автор: Анатолій Бабак
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:25 27.06.2012 kastahhls:
Не плохой гимн, нужно было делать его официальным гимном ЕВРО!
21:40 17.02.2012 tandrey:
Молодці бажаю успіхів