Фейк від могильників "Черкаського Дніпра"

Політтехнологи гірко жартують, що значна частина політиків мають людей за повних бовдурів. Керівництво Черкас докладає значні зусилля, щоб на загальному тлі не бути білими воронами…

Отже, минулого тижня на центральному стадіоні Черкас пройшла прес-конференція членів виконавчого комітету Черкас та спортивних функціонерів. Учасники повідомили про створення в Черкасах на базі КП «Центральний стадіон» муніципального спортивного клубу «Дніпро».
Фейк від могильників "Черкаського Дніпра"

Для тих, хто призабув, нагадаємо, що переважна частина учасників презентації муніципального спортивного клубу – начальник управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, заступники мера Черкас Ігор Коломоєць та Юрій Ботнар, директор КП «Центральний стадіон» Юрій Гончаров (разом з з колишнім почесним президентом команди Анатолієм Бондаренко) – мають пряме відношення до зникнення зі спортивної мапи України ФК «Черкаський Дніпро».

Жителям Черкас повідомили, що:

1) У місті створено муніципальний спортивний клуб «Дніпро» (Черкаси);

2) на даний момент футбольна команда «Дніпро» (Черкаси) вже виступає у Першій лізі U-19;
Фейк від могильників "Черкаського Дніпра"

3) заплановано, що на базі муніципального спортивного клубу будуть створюватися інші команди ігрових видів спорту, зокрема з волейболу, гандболу, міні-футболу, баскетболу, хокею на траві, хокею тощо;

4) фінансування відбуватиметься з бюджету Черкас і в перспективі – з бюджету Черкаської області. З бюджету міста до кінця року буде на функціонування спортивного клубу буде виділено 500 тисяч гривень.

У структурі муніципального спортивного клубу діятиме Наглядова рада. До фінансування залучатимуться всі небайдужі до розвитку спорту підприємці.

Однак якщо вивчити предмет більш докладно, то ситуація зі створенням «муніципального спортивного клубу» «Дніпро» (Черкаси) не зовсім така, якою її намагалися представити Гончаров, Зеленський, Коломоєць і Ботнар. Правильніше – зовсім не така.

У реальності на комунальному підприємстві «Центральний стадіон»…просто створили ще один відділ. На даний момент там працює 2 особи. Зокрема, головний тренер «Дніпра» Євген Тарасенко. У перспективі сюди будуть приймати тренерів команд з інших ігрових видів спорту.

Юридичної особи під назвою «Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» (Черкаси) немає.

Це робить переважну кількість заяв учасників прес-конференції такими, що суперечать здоровому глузду.

Наприклад, один раз на рік центр ліцензування Атестаційної комісії Федерації футболу України ліцензує всі команди Прем’єр-ліги, Першої та Другої ліг.

«Дніпро» Черкаси ніби прагне теж виходити на професіональний рівень.

Для цього згідно вимог УЄФА, футбольна команда «Дніпро» (Черкаси) повинна мати юридичну особу, затверджений штат гравців і тренерів. Крім цього, показати джерела своїх доходів. Це можуть бути доходи від реалізації телевізійних прав на трансляції матчів, доходи від продажу квитків, сувенірної продукції, спортивної атрибутики. Обов’язково слід показати, з чого формується заробітна плата футболістів і тренерів.

Нічого з вищеперерахованого в природі не існує і не буде існувати.

Як юніори з черкаського «Дніпра» їздитимуть на виїзні матчі у Харків, Львів, Одесу (перелік міст довільний, - Пров.)?

Треба заплатити гроші за проїзд гравців, тренерського штабу та обслуговуючого персоналу. Замовити проживання в готелі та забезпечити посилене харчування гравців.

За умови економного використання грошей півмільйона гривень вистачить якраз на два виїзні матчі.
Фейк від могильників "Черкаського Дніпра"

І то цих грошей ще немає. Будуть виділені до кінця року.

А в перспективі ще будуть команди з гандболу, баскетболу та хокею на траві. Вони, напевно, добиратимуться на матчі велосипедами, харчуватимуться за власний рахунок і спатимуть на валізах на вокзалі.

Якщо ж зовсім висловитися зовсім просто, то ситуація наступна: люди, які знищили ФК «Черкаський Дніпро», придумали додаткове джерело фінансування для КП «Центральний стадіон» у Черкасах.

Нічого поганого в цьому немає. Нехай стадіон розвивається, осучаснюється і надає послуги всім охочим.

Але словосполучення «муніципальний спортивний клуб Дніпро» (Черкаси) – це фейк. Марення. Брехня…

Геннадій Саприкін
25.09.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter