На День космонавтики в Черкасах знову шукатимуть рятівників для "Черкаського Дніпра"

На День космонавтики в Черкасах знову шукатимуть рятівників для "Черкаського Дніпра"12 квітня в конференці-залі готелю «Дніпро» відбудеться зустріч керівників області й міста з представниками бізнесу та громадськості. Тема зустрічі заявлена далекоглядно: «Приватно-державне партнерство і його роль у створенні умов для розвитку аматорського та професіонального футболу у місті Черкаси та Черкаській області».

Проте багатослів’я нікого з учасників не повинне вводити в оману. Насправді мова вже вкотре йтиме про те, хто крім Володимира Лашкула зможе вкладати гроші в черкаський футбол. І які преференції за це він може отримати від влади.
На День космонавтики в Черкасах знову шукатимуть рятівників для "Черкаського Дніпра"

З початку періоду поневірянь та фінансової невизначеності в команді (осінь – зима 2016-2017 років) керівники облдержадміністрації, обласної ради та мерії Черкас так і не визначилися, в який спосіб можна фінансувати «Черкаський Дніпро». Законодавство забороняє виділення бюджетних грошей професійній футбольній команді. Неформального авторитету для того, щоб натиснути на крупний бізнес, у перших осіб недостатньо. Однак вони добре розуміють, що зникнення єдиного професійного футбольного клубу на Черкащині є репутаційним ризиком персонально для кожного з них.

Чи вийде щось путнє цього разу?

Денис Сирцов
04.04.2018 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter