Забив козла...

Прес-служба Анатолія Бондаренка потішила інформацією, як двоє соратників екс-мера Черкас Одарича дякували меру, аж підскакували...

Повідомляється, що вчора президент МГО "Баскетбольний клуб БК "Країна Баскетболія" Олександр Нагорний та директор клубу "Черкаські Мавпи" Володимир Гриценко “били чолом” Анатолію Васильовичу за те, що “завдяки сприянню міської влади та  особисто  Анатолію Бондаренка наші діти досягають високих спортивних результатів і мають гарні перспективні на майбутнє. Зокрема, уже  14 юних вихованців клубу є кандидатами до кадетських та юніорських збірних України”.
Забив козла...

Анатолій Васильович пришпандьорив фото з юними баскетболістами на стіну кабінету й пообіцяв “й надалі сприяти й вболівати”...
Забив козла...

Не беремося пояснювати, чому екс-соратники екс-мера Черкас Сергія Одарича (“злодія” - в трактовці чинного мера), завдяки якому баскетбол в Черкасах справді став спортом №1, вирішили зробити перед Бондаренком “2 рази “ку”. Сильна рука Бондаренка приклалася до багатьох звитяг Черкас в останні роки. Здається, пов`язувати з його іменем розвиток баскетболу було б деяким перебільшенням.

Мера Черкас можна зрозуміти. Така вже в нього робота: стояти поруч з успіхом та відокремлювати себе від невдач. Тому автоматично кілька групових фото з юними черкаськими баскетболістами зараховуються як системна підтримка баскетболу в місті.

Непокоїть інше. Завтра футбольний клуб “Черкаський Дніпро” гратиме, можливо, останній матч в чемпіонаті України з футболу в Першій лізі. Тиждень тому фінансові партнери команди повідомили, що припиняють фінансування команди. Почесним президентом “Черкаського Дніпра” є...Анатолій Бондаренко. Коментувати зникнення ЧД, команди, яку він же (нехай символічно), але все ж очолює, з футбольної карти України мер Черкас не береться.

Тільки от обізвався грибом, лізь у кіш. Адже потік подячників за сприяння не припиниться доти, доки ти мер. Синхронні плавчині дякуватимуть за розвиток свого виду спорту тільки тому, що два-три рази бачили поруч з басейном мера у плавках. А юні боксери — за те, що правим прямим “папєрєдніку”окуляри на носі розбив.

Але в усіх анналах зостанеться одне: коли корабель під назвою ФК “Черкаський Дніпро” йшов на дно, на кормі судна його почесний президент Анатолій Бондаренко до останнього приймав подяки за сприяння в розвитку шахів, шашок і доміно. “Забивав козла”, якщо коротко...
Забив козла...

Юлій Бютов
01.06.2017 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter