DataLife Engine > Интересно > Основні напрямки інтернет-маркетингу

Основні напрямки інтернет-маркетингу


11-10-2021, 17:52. Разместил: victor
На сьогодні існує кілька напрямків, які дозволяють зробити роботу сайту максимально ефективною. Усі вони можуть бути охарактеризовані як послуги інтернет-маркетингу. Зупинимося на кількох основних технологіях, які дадуть можливість зрозуміти суть інтернет-маркетингу.

Що таке контекстна реклама?Почати слід з контекстної реклами. Зараз це по суті – найдієвіший спосіб перевірки того, в якому напрямку компанії слід розвиватися, на яких напрямках слід особливо зосередитися.

За формою контекстна реклама – звичайні текстові оголошення. Вони розміщуються в найпопулярніших пошуковиках Яндекс, Google, Bing після відповідного запиту з боку користувача. Технологія нескладна. У разі, якщо пошуковий запит користувача співпадає із запитом, який було зроблено в процесі налаштування реклами, то користувач побачить ваше оголошення. У разі неспівпадання ваше оголошення буде для користувача недоступним.

Відповідним чином кампанія здійснює оплату виключно за ті кліки, які були зроблені користувачами з прямим переходом на ваш ресурс.

Особливості SMM-просуванняНаступним за поширеністю напрямком інтернет-маркетингу є SMM-просування. По суті його мета – підвищити рівень упізнаваності вашого логотипу, бренду або ж товару, яке має на меті розширення вашої цільової аудиторії.

До основних переваг SMM –просування можна віднести наступне:

1) зростання рівня впізнаваності товару або ж бренду через збільшення візуального контакту з вашою аудиторією;

2) шанс створення регулярної та ефективної комунікації з вашою аудиторією;

3) контакти з цільовою аудиторією за обопільною згодою відбуваються в зручний для них спосіб і в зручному місці.

Тому SMM просування – це серйозний комплекс самих різноманітних послуг. До нього входять: аналіз послуг та аналіз вашої цільової аудиторії. Обов’язково проводиться рубрикація вашого контенту, його структуризація та підготовка. Паралельно активуються відповідні аканти та проводиться розміщення рекламної інформації у лідерів громадської думки.

Що дає сео-просуванняВажливим напрямком також є сео-просування. Завдяки йому ваш сайт набуває більшої видимості в різних пошукових системах, зростає відвідуваність ресурсу.
Мета сео-просування – якомога швидше вивести ваш сайт в ТОП пошуку. Це робиться завдяки грамотно складеним ключовим запитам. У результаті трафік ресурсу зростає, а кількість вдалих продажів – системно збільшується.

Дана інформація підготовлена за допомоги фахівців #UAATEAM

Вернуться назад