DataLife Engine > Интересно > Останні новини спорту. Що відбувається зі спортом в світі

Останні новини спорту. Що відбувається зі спортом в світі


17-04-2020, 08:55. Разместил: victor
У цьому випуску наші журналісти зібрали для Вас найостанніші новини спорту 3-х рубрик. Читайте сьогодні в новинах спорту sportarena.com/uk: агент Віктора Коваленко не проводив переговорів з "Ромою"; Відкритий чемпіонат США з тенісу перенесуть на кінець року або проведуть без глядачів; Олександр Усик висловив своє тверде думка про декомунізацію в країні.

Спорт і футбол: агент Віктора Коваленко спростував чутки про переговори з "Ромою"

Нещодавно преса активно обговорювала інтерес "Роми" до хавбека "Шахтаря" Віктору Коваленко. Однак агент українського футболіста Сергій Серебренніков прокоментував інформацію про цей інтерес.

Серебренников нагадав, що до Коваленко проявляють інтерес багато європейських клубів, а не тільки "Рома". Але далі цього справа не йде, переговорів з "Ромою" по факту не було, і не передбачається.

Нагадаємо, що контракт Коваленко з "Шахтарем" триватиме до 30 червня.

Сам Коваленко спростував чутки про те, що їм зацікавився італійський клуб.

Новини футболу sportarena.com/uk/futboll раніше писали, що головний тренер словацького футбольного клубу "Нітра" Анатолій Дем'яненко звільнився.

Новини спорту України: US Open можуть провести без уболівальників або перенести на грудень

Відкритий чемпіонат США з тенісу можуть перенести на кінець року. Другий варіант - проведення змагання без глядачів. Обидва варіанти можливі. Про це повідомив британський журналіст Саймон Бріггс в своєму репортажі для "The Telegraph".

Справа в тому, що у US Open немає надійної страховки, як у трав'яного мейджора Вімблдон. У зв'язку з цим організатори не зможуть компенсувати 400 мільйонів доларів щорічного прибутку. Саме тому Тенісна асоціація США готова до рішучих заходів - проведення турніру без глядачів.

Якщо змагання перенесуть на грудень, воно пройде на кортах Індіан-Уеллса.

Новини боксу: Олександр Усик в прямому ефірі в пух і прах розкритикував декомунізацію

Український боксер Олександр Усик в своєму інтерв'ю журналістці Олені Бондаренко висловив свою думку про декомунізацію. І ця думка виявилася вельми радикальним. Боксер заявив, що робити декомунізацію безглуздо, тому що у нас немає Радянського союзу. Якщо уряд має бажання перейменувати вулиці, потрібно будувати нові міста і називати нові вулиці, а не перейменовувати старі.

Крім того, декомунізація має на увазі певні витрати, які зараз країні абсолютно не потрібні.

Людям все одно, як називаються вулиці, їх більше хвилює власне тяжке становище і брак коштів для існування.

"Ті люди, які хочуть це проводити, нехай візьмуть мило з мотузкою і повісяться, тому що вони народилися в СРСР. Нехай почнуть декомунізацію з себе ", - завершив інтерв'ю Усик.

Також під час бесіди з Оленою Олександр пояснив, що добро повинно бути з кулаками. Він провів інструктаж, з якою силою можна вдарити депутата. Також боксер встав на захист росіян і заявив, що вони не винні в сформованому на Донбасі конфлікті.

Нагадаємо, що спочатку турнір мав пройти з 24-го серпня по 13-е вересня.


Вернуться назад