• 0

Фокуси з картами

Карткові фокуси безсумнівно є найбільш поширеними та популярними під час дозвілля. Пояснення цьому доволі просте. Чималу кількість фокусів з гральними картами здатен зробити навіть новачок. Проте вищий пілотаж демонструють спеціалісти, які довели своє вміння до рівня справжнього мистецтва.
Запропонуємо охочим кілька простих маніпуляцій для того, щоб відчути в собі сили зробити бодай найпростіші фокуси. Вони допоможуть зробити несподіваний сюрприз для ваших рідних і друзів.
Отже, фокус «Передбачення». Для його виконання потрібна колода з 52 карт. Надайте глядачам можливість самостійно перемішати колоду, після чого покладіть її на стіл. Потім напишіть на аркуші назву карти. Відкладіть аркуш вбік та переверніть, щоб ніхто не бачив написаного.
Потім викладаєте на стіл 12 карт сорочками нагору. Один з глядачів має вибрати з цих 12-ти карт чотири. Перегорніть ці 4 обрані карти лицьовою стороною вгору, а решту карт покладіть під колоду.
Поясність глядачам, що на кожну з чотирьох обраних карт слід покласти таку кількість карт, щоб разом вони дали число 10.
Для прикладу: у вас шістка, сімка, десятка, двійка. На шістку зверху кладете 4 карти, на сімку – 3, на десятку – нічого, на двійку – 8.
Потім треба скласти числові значення карт. 6+7+10+2=25. Віддаєте глядачеві колоду, яка лишилася, та просите його відрахувати 25 карт. Остання, 25-та. Як раз буде тією, яку ви написали на аркуші. Щоб фокуснику дізнатися, яка саме буде ця карта, йому слід непомітно подивитися на нижню карту колоди після перетасування.
Ще один фокус називається «Глядач-фокусник». Всі карти з колоди слід розкидати по столу сорочкою вгору. Слід попросити когось із глядачів подати вам, наприклад, туза хрест. Той, хто подає карту, не повинен її бачити. Після цього просите, наприклад, сімку бубна, хрестового короля. Коли колода у вас, то останню карту (пікову даму) вгадуєте вже самостійно. Після треба віддати колоду глядачеві. У колоді повинні лежати всі згадані карти. Секрет фокусу у тому, що фокусник на початку має запам`ятати, де лежить хрестовий туз. Глядач обрав карту, яку його просили, і її слід непомітно підгледіти. Наприклад, це бубнова сімка. Після просите вгадати бубнову сімку й отримуєте хрестового короля. А коли вимовляєте назву останньої карти – пікової дами – забираєте з колоди хрестового туза. Кількість карт у цьому фокусі може бути будь-якою…
Потренуйтеся, і в колі ваших друзів ви завжди матимете незаперечний успіх.
27.10.2013 19:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter