• 0

Чоловіча вишиванка - це завжди модно і актуально

У наш час, все більшу популярність здобувають вишукані вишиті вироби, які є символом багатої української культури і нації в цілому. Що, як не сорочка з розкішними орнаментами може розповісти про душу і характер народу, його смаки, мораль, переваги , цінності, етичні норми і т.д. Яскраві, барвисті кольори, приголомшливі візерунки з фантастичними птахами, рослинами, квітами, зручний крій - все це робить вишиванку відомою в усьому світі.
Українська вишита сорочка є унікальним виробом, який характеризує не тільки якості і темперамент нації, але і є прикладом перенесення гармонії природи і краси рідного краю. Червона і чорна кольорова гамма відноситься до символічних квітам, що відображає всю історію нашого народу. Одним з феноменів цього виду мистецтва є те, що за весь період багатовікової історії свого існування, незважаючи на різноманітність, нестабільність і результат численних історичних подій, воно зуміло зберегти неповторний первозданний вигляд і пронести його крізь століття. Звичайно сучасна чоловіча вишиванка виготовляється абсолютно по-іншому, проте, своє символічне значення вона не втратила.
Чоловічі вишиванки між собою відрізняються кольоровою гамою і смисловим навантаженням. Кожний виріб має унікальний дизайн, наприклад, традиційна чоловіча сорочка  має більш стриману манеру орнаменту, ніж весільна, де пишними візерунками і яскравими нитками проходить крізь білосніжне полотно казковий візерунок. Для наших предків вишиванка була невід'ємною частиною повсякденного життя, а також різноманітних обрядів і загадкових ритуалів.
Зображення на сорочці набувало відповідний вигляд залежно від характеру події або події, і ніс у собі енергетику та інформацію. Найбільш древні візерунки на чоловічих вишиванках були у вигляді піктограм , що символізують щось конкретне, наприклад здоров'я, удачу, любов і т.д. Саме тому, вишивка була оберегом для українців, який надійно захищав від нещастя, хвороб і т.д.
Завдяки постійному удосконаленню чоловічих вишиванок Ви зможете без особливих зусиль підібрати підходящий візерунок, колір, крій і матеріал . Сучасні технології дозволяють купити вироби не тільки з натуральних тканин, які вимагають особливого догляду, а й сорочки з напівнатуральних і штучних матеріалів. Не бійтеся експериментувати, так, як у вишитій одежі Ви будете виглядати оригінально і стильно.
Київ, чоловічі вишиванки можна придбати в Інтернет-магазині "ЕтноДім"
08.10.2013 08:28
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter