Шановні користувачі!
Як ви вже помітили - зовнішній вигляд сайту змінено,
у зв'язку з цим всі читачі, які бажають коментувати матеріали сайту повинні
пройти повторну реєстрацію!
Чимало початківців задають питання – як оптимально підбирати форсунки на оприскувач (подробиці тут https://agroplast.ua/uk_UA/c/Форсунки/81)? Тут обов’язково слід зважити на те, що необхідно неодмінно врахувати робочий тиск в оприскувачі. Адже коли тиск буде заслабким, то краплі будуть великими, а їхнє розпилювання – нерівномірним. У тих же випадках, коли тиск зависокий, краплі будуть занадто дрібними. Це теж погано, бо вони елементарно зависатимуть у повітрі.
Форсунки – це спеціальні насадки для оприскувача, який використовується для розпилювання засобів захисту рослин. Форсунка трансформує струмінь у краплі. У підсумку засіб захисту рослин буде нанесено рівномірно.
Форсунки псуються через потрапляння сміття або ж через природне зношування. Щоб цього не сталося завчасно. Технічний стан форсунок необхідно перевіряти регулярно.
Варто звернути увагу на те, що розпилювачі відрізняються один від одного за кольором. Колір в нашому випадку демонструє витрату палива за одну хвилину. Тут теж є певні нюанси. Щоб розпилювач справді давав ту витрату, яку обіцяє колір на ньому, купляти розпилювачі необхідно лише в сертифікованих виробників. Розпилювач ми обираємо, врахувавши норми виливу таким чином, аби тиск в системі був у відповідності до оптимальних значень.
Звертаємо увагу на те, що на розпилювачах форсунок у більшості випадків є номер. Зазвичай номер і колір на розпилювачі означає витрату води за одну хвилину з урахуванням певного тиску. Об'ємна витрата розпилювачів кодується за допомоги міжнародного кольорового маркування відповідно до наявних норм ISO.
Як відомо, розпилювачі для оприскувачів можна умовно розділити на дві групи – інжекторні та щілинні. Значна частина фахівців вважає інжекторні розпилювачі більш ефективними, попри те, що щілинні розпилювачі коштують дешевше. Причина в тому, що інжекторні розпилювачі забезпечують більш високу якість обробки рослин.
Нерідко фахівцям ставлять питання – чи можна самостійно промивати форсунки? Порада тут може бути такою: при сильно забрудненій паливній системі промивати форсунок власним силами не варто. Разом з миючою речовиною у форсунки може потрапити чимало бруду. Це з великим ступенем ймовірності призведе до їхнього пошкодження, після чого слід буде проводити заміну.
Форсунки псуються через потрапляння сміття або ж через природне зношування. Щоб цього не сталося завчасно. Технічний стан форсунок необхідно перевіряти регулярно.
25.11.2024 18:08
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter