• 0

Ресторани Львова пригощають солодким!

Кожен любить дійсно смачно поїсти! А особливо не відмовиться від вишуканого десерту. Як апетитно виглядають вершки з горіхами, сухофруктами, политі топленим чорним шоколадом! Або пахлава з шарованого тіста, з горіхами і варена в меді... Ммм, це просто невимовна насолода. Що нам можуть запропонувати солоденького ресторани Львова?
    Одна з таких кондитерських - це “Рудий кіт”. Їй вже дуже багато років, помінялось пару поколінь власників, а солодожі розбирають точно так само, як і колись, як вона тільки відкрилась. Вибір там просто величезний! Штруделі з яблуками або ягодами, желе з натуральних сиропів з фруктами, понад сорок видів тортів, сирники за рецептами не тільки українськими, а й різних народів Європи. Ох, туди як попадаєш, то спочатку важко вибрати, чого ж саме з цього шаленого асортименту хочеться, а потім така неохота залишати цей заклад! Усі львів’яни його знають, це навіть орієнтир в центральній частині міста. Люди можуть не знати вулиці, але точно знають де “Рудий кіт”.
    “Вероніка”. Вражає вибір бісквітів, кексів, кремових десертів і знову ж таки тортів. Це дуже хороший ресторан, але там приваблює власне не кухня, а їхні солодощі. Навіть на обід вибігти скуштувати чогось солоденького біжать туди (звісно, якщо цей заклад “по кишені”, бо ціни там досить високі, як для Львова). І каву вони готують з хороших сортів арабіки або роблять суміші з робустою та ароматизованими сортами. Під бісквітне тістечко або Тірамісу - годі кращого придумати.
    Східні солодощі можна попробувати в “Бухарі” або “1001 ночі”. Пахлава, хельбе, джалебі, рахат-лукум - все до Вашого столу. А до того ще й східний чай, який подається не в горнятках, а в спеціальних дерев’яних посудинах з металевою трубочкою. Це суміш трав, яка запарюється тридцять чотири рази! Кажуть, найсмачніші - четвертий, сьомий, чотирнадцятий і двадцять четвертий. Традиційно, до нього ще додають молока.
    А скільки у Львові цукерень! Чого тільки варта “Шоколадна майстерня”, де Ви зможете поласувати не тільки щойно приготованими шоколадними виробами, а й поспостерігати через скло за процесом. А це, повірте, дуже цікаво. В них в асортименті є цукерки і статуетки з різного шоколаду, марципани, навіть шоколадна “Кама Сутра”! І де Ви ще таке побачите? В них на першому поверсі можна ще й попити кави або чаю, спробувавши щойно зготовані цукерки.
    Можна ще довго перелічуваи, куди у Львові піти, що попробувати, де шукати. Але найкраще - там побувати і самим це втілити в життя. Не сумнівайтесь, вражень Вам вистачить на довго!

23.07.2013 10:11
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter