• 0

Що слід взяти з собою в домашню аптечку

Що слід взяти з собою в домашню аптечку Літній сезон чимало родин, особливо родини з дітьми, прагнуть провести за містом. А саме там, де свіже повітря, тиха річка з чистою водою, заміський будинок, поруч з яким ліс, в якому можна збирати гриби з ягодами та блукати годинами по лісових стежках.

Однак дбайлива господиня завжди має потурбуватися про те, щоб в разі неочікуваної та раптової ситуації під рукою завжди був необхідний набір ліків та медичних препаратів. Подряпина на руці чи розбите дитяче коліно, температура зранку та червоне від застуди горло…Усіляких ситуацій може виникнути багато. І нерідко з бідою можна впоратися власними силами, без того, щоб сідати в машину та мчати до міста в лікарню.

Що має бути в домашній аптечці?Отже, що повинно бути в домашній аптечці, коли ви збираєтеся на літній відпочинок за місто або ж на кілька тижнів виїжджаєте на море (подробиці тут lekfarm.ua)?

По-перше, варто звернути увагу на наявність сорбентів. Вони допомагають організму впоратися із симптомами:

- отруєння (харчового та алкогольного);

- діареї.

Сорбенти всмоктують небезпечні для здоров’я речовини, і після цього виводяться з організму природнім шляхом.

По-друге, складаємо до аптечки засоби для поліпшення травлення. Ці препарати особливо допомагають після переїдання. Вони полегшують відчуття тяжкості в шлунку , зменшать здуття та відчуття дискомфорту.

По-третє, вам неодмінно знадобляться препарати, що застосовують при печії та болю в шлунку. Ці два неприємних симптоми можуть свідчити про порушення роботі шлунково-кишкового тракту. Якщо такі симптоми з’являються періодично, вам потрібна консультація у лікаря та обстеження. Отже, для полегшення болі в шлунку варто приймати препарати для зниження кислотності шлункового соку та антациди.

По-четверте, беремо ліки, що допоможуть при розладах кишківника. Можна взяти лоперамід та інші препарати, що сприятимуть оновленню кишкової мікрофлори. Але той же лоперамід категорично не рекомендований для прийому при отруєннях.

По-п’яте, ну ніяк не обійтися без препаратів від алергії. Якщо ви схильні до неї, і добре обізнані з причинами алергії та її симптомами, ці препарати варто завжди мати під рукою. Особливо в тих випадках, коли у вас запланована мандрівка в якусь екзотичну країну. До речі, якщо алергія проявляє себе занадто активно, медики рекомендують курс сорбентів.

Це далеко не повний перелік найнеобхіднішого. Будьте пильні, і ваш відпочинок мине без неприємних пригод.
09.07.2024 18:48
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter