• 0

Гідроізоляція бетонних резервуарів від компанії «Вемакс»

Одна з головних вимог для забезпечення надійності в експлуатації бетонного резервуару є його убезпечення від несприятливого впливу вологи, хімічних сполук та конденсату. Ще однією потенційною небезпекою є перепади температур та несприятливі атмосферні явища. Для нормально функціонування таких об’єктів проводиться гідроізоляція бетонних резервуарів.

Під час проведення робіт з гідроізоляції зусилля спрямовуються на забезпечення герметичності в таких місцях:

- стикувальних ділянках стінових блоків,

- місць, де стіни примикають до підлоги,

- в комунікаційних проходах,

- місцях, в яких перекриття сполучаються зі стінами,

- в зонах розміщення люків.

Необхідно також потурбуватися про водонепроникність ємності для води з бетону. Доведеться також попрацювати над усуненням порушень цілісності бетону, особливо в місцях, де розташовані отвори від болтів для закріплення обладнання та стяжки опалубки. Щоб волога не6 потрапляла безпосередньо в саму ємність, проводяться роботи по гідроізоляції бетонного покриття резервуару.

Величезний досвід у проведенні подібних робіт має компанія «Вемакс». Вони виконують замовлення, користуючись технологію, що довела свою ефективність – сучасну систему Пенетрон. Бетонні й залізобетонні вироби отримують надійну водостійкість завдяки спеціальним добавкам. Що входять у склад кожного елементу. Паралельно при цьому покращуються експлуатаційні характеристики.

Завдяки цьому морозостійкість бетону зростає до 100 сезонних циклів, а його міцність збільшується на 10 %.

Слід відзначити, що суміші системи Пенетрон, за допомогою яких проводяться роботи з гідроізоляції, дозволяють їх проводити не тільки в момент будівництва, а й безпосередньо під час експлуатації бетонного резервуару.

Цей метод дає можливість усунення низки дефектів. Зокрема, напірним течіям та фільтраціям вологи. Усунення проводиться з внутрішньої сторони резервуару.
Важливо, що в продукції Пенетрон немає ніяких небезпечних для здоров’я людей хімічних речовин. Для виготовлення самого розчину використовують лише воду.

За рахунок екологічності даної системи за її допомогою можна забезпечити абсолютну гідроізоляцію бетонних резервуарів, які широко використовуються у господарсько-питній промисловості. Оброблені системою Пенетрон вироби з бетону стають не лише водонепроникними, а й стають невразливими для нафтопродуктів, кислот та лугів.
01.07.2024 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter